Глобальний геополітичний тухес. Європа готується стати другим фронтом
Світ злітає з котушок. Однак нам болить наша земля. >>
Фінансування війська
Кабмін виділив Міністерству оборони 227,9 млн. грн. для забезпечення функціонування Збройних сил у 2009 році. За повідомленням прес–служби уряду, гроші виділені за рахунок нерозподілених коштів Стабілізаційного фонду. Крім того, Кабмін здійснив перерозподіл коштів Стабфонду у сумі 46,9 млн. грн., спрямувавши їх на забезпечення речовим майном військовослужбовців та задоволення інших невідкладних потреб Збройних сил.
Як відомо, раніше екс–міністр оборони, «регіонал» Олександр Кузьмук, заявив, що з 5 жовтня закінчуються кошти, передбачені на харчування військовослужбовців ЗСУ.
У розвиток цієї теми Президент Віктор Ющенко заявив на прес–конференції, що не підпише державний бюджет–2010, якщо в ньому не буде збільшено витрати на ЗС. «Фінансування армії на рівні 8,3 млрд. гривень — це бюджет розвалу Збройних сил України», — заявив Ющенко.
КС ще раз пригальмував Тимошенко
Конституційний Суд визнав неконституційною постанову Кабінету Міністрів про відчуження майна державних вуглевидобувних підприємств. Суд вважає, що уряд, видавши дану постанову, вийшов за рамки своїх повноважень і здійснив управління об’єктами держвласності всупереч законам про управління, приватизацію держмайна та інших.
Із поданням з даного питання до КС звернувся Президент Віктор Ющенко, повідомляє «Інтерфакс–Україна».
«Нафтогаз» попри дефолт іде в Алжир
НАК «Нафтогаз України» подав офіційну заявку на участь у тендері з розробки нафтогазових родовищ на півдні Алжиру. Про це журналістам повідомив міністр енергетики Алжиру Шакіб Хеліль. За його словами, «Нафтогаз» має два шляхи пройти кваліфікацію — як інвестор або як оператор, залежно від попереднього досвіду розробки родовищ.
Світ злітає з котушок. Однак нам болить наша земля. >>
Коли президент Азербайджану залишає запис у жалобній книзі верховного лідера Ірану — етнічного азербайджанця, здається, що історія двох Азербайджанів ось-ось замкнеться в коло. >>
Лідер угорської опозиційної партії "Тиса" Петер Мадяр закидає своєму політичному опоненту - прем’єр-міністру Віктору Орбану запрошення до країни російських військових розвідників. >>
Топові світові гравці вирішили ще глибше занурити людство у стан хаосу. >>
Поки світ нервово вдивляється в карту Ормузької протоки й рахує, скільки доларів додасться до ціни Brent, для України питання звучить інакше: скільки шахедів не долетить до наших міст. >>
Ключовими цілями нових ударів росії стануть водопостачання та логістична інфраструктура. >>