Після вчорашнього обговорення у Раді Безпеки резолюції ООН iз засудженням Ізраїлю за вбивство у понеділок лідера радикальної палестинської організації «Хамас», що її запропонував Алжир від імені арабських країн, Сполучені Штати наклали на неї вето. США вкотре впродовж 37 років окупації Ізраїлем палестинських теренів скористалися зі свого право вето при спробі міжнародної спільноти засудити акти державного тероризму Ізраїлю. Це при тому, що теперішня вашингтонська адміністрація ставить собі за заслугу розпочату нею війну з тероризмом. За резолюцію проголосували 11 з 15 членів РБ ООН: Китай, Росія, Франція, Ангола, Чилі, Іспанія, Пакистан, Алжир, Бенін, Бразилія та Філіппіни. Велика Британія, Німеччина та Румунія утрималися при голосуванні.
США є єдиною з політично значимих країн світу, яка не засудила Ізраїль за вбивство Ясіна та обіцянки продовжувати фізичне знищення палестин-ських лідерів. Посол США при ООН Джон Негропонте лише спромігся визнати, що вбивство Ясіна зашкодило мирному процесу на Близькому Сході, але при цьому зазначив, що «резолюція ігнорує трагічні події в Ізраїлі».
Після вбивства Ясіна окремі ізраїльські владні екстремісти заговорили про необхідність фізичного знищення лідера палестинського народу Ясира Арафата. Ізраїльський міністр громадської безпеки Цахі Ханегбі заперечив, що Ізраїль планує ліквідацію Арафата. Однак ця заява була зроблена під час його візиту до Мексики, тому це може бути лише «експортний варіант» ізраїльської правди, який не збігається з внутрішніми настроями. Ізраїльська армія продовжує відстрілювати палестинців на їхніх теренах. Учора солдати застрелили двох палестинців при спробі, як вони стверджують, проникнути на територію ізраїльського поселення Тель Катіфа в Секторі Газа. Але на численних фото вбитих при них не помітно жодної зброї.