«Не домовилися». У національної хокейної збірної України несподівано змінюється тренерський штаб
Літо у хокейному господарстві – це період великих організаційних робіт та перестановок. >>
Талісман чемпіонату світу–2009 Берліно чекає на гостей. (Фото Рейтер.)
Усього десять днів залишається до відкриття ХІІ чемпіонату світу в Берліні. Минулого уїк–енду відбулися останні змагання перед світовим форумом, після чого життя «королеви спорту» наче завмерло до вибуху на головному старті року. Національні команди вже остаточно визначилися зі списками делегацій — останнім днем виконання необхідних нормативів було 3 серпня. Подекуди провели чемпіонати своїх країн лише в ці вихідні, аби оцінити готовність атлетів безпосередньо перед світовим форумом. Ті ж країни, котрі організували національні турніри раніше, цими днями влаштували контрольний перегляд своїх атлетів.
Саме так вчинила й українська федерація. До попереднього списку із 57 спортсменів додали ще трьох. Донецький стрибун із жердиною Максим Мазурик порадував високим результатом
(5,80 м) тиждень тому на турнірі в Монако. А стрибуни в довжину Віктор Кузнєцов та Олексій Лукашевич необхідний норматив А (8,15 м) виконали в неділю на відкритому чемпіонаті Києва.
Як розповів «УМ» державний тренер Валерій Александров, столичний стадіон «Атлет», розташований над НСК «Олімпійський», сертифікований міжнародною федерацією, тому показані на ньому результати йдуть до офіційного заліку. Лукашевич стрибнув на 8,18, а Кузнєцов — на 8,16. Молодші ж представники збірної України провели тут контрольне тренування.
Ще кілька наших спортсменів випробовували сили на Супер–гран–прі в Стокгольмі. Відкриття року — дніпропетровець Олександр П’ятниця — посів друге місце в метанні списа, поступившись лише дворазовому олімпійському чемпіону з Норвегії Андреасу Торкілдсену (79,15 м проти 86,85). А ось Олександрові Осмоловичу навіть третій час, показаний на 800–метрівці у Швеції (1.47,34), не дозволив потрапити до збірної. Уже згаданий жердинник Мазурик розділив перемогу з господарем турніру Єспером Фріцем, хоча обоє підкорили доволі скромну висоту — 5,61 м.
У Стокгольмі виступали ще дві учасниці майбутнього «мундіалю» від України. Ганна Міщенко стала п’ятою в забігу на 1500 м, показавши час 4.06,45, а Вікторія Молчанова опинилася на 11–му рядку підсумкового протоколу стрибунок у довжину (6,30 м).
Позавчора Міжнародна федерація легкої атлетики затвердила зміни в розподілі місць чемпіонату світу–2007 у двох дисциплінах. Це безпосередньо торкнулося двох українських атлеток. За вживання заборонених препаратів ІААФ дискваліфікувала двох представниць Росії, відтак наша бігунка на 1500 м Ірина Ліщинська стала володаркою не «бронзи» світового форуму, а «срібла». Метальниця ж диску Олена Антонова піднялася з четвертого місця на третє. Отже, за підсумками Осаки–2007, в активі української збірної не дві медалі, а три.
Це питання вирішувалося так довго через тривалі судові процеси.
Літо у хокейному господарстві – це період великих організаційних робіт та перестановок. >>
Основний акцент найкращих легкоатлетів під час цьогорічного літнього сезону спрямований на серпневий чемпіонат Європи у британському Бірмінгемі та на перший в історії абсолютний ЧС (World Athletics Ultimate Championship) у Будапешті >>
Чемпіонат світу з футболу вийшов на фінішну пряму. >>
Два поспіль півфінали на турнірах «Великого шолому», особистий рекорд у рейтингу WTA — і тепер, демонструючи абсолютно інший рівень гри, Марта Костюк близька до того, щоб випередити в табелі про ранги першу ракетку України Еліну Світоліну. >>
Після першого ігрового тижня у Лізі націй, під час якого підопічні Рауля Лосано виграли у Китаю та Куби, без шансів програли японцям (0:3) та на тай-брейку втратили перевагу проти титулованих поляків (2:3) >>
Національний рекорд встановив семирічний Філіп Нагорний - хлопець виконав 250 підйомів на перекладині з переворотом, >>