Не ходиш на сесії — віддай мандат

Не ходиш на сесії — віддай мандат

Так вважають депутати фракції «Наша Україна» в обласній раді, які готують відповідний проект ухвали на чергову сесію. На думку керівника фракції Олега Канівця, ті депутати, які упродовж року не відвідували більше половини сесійних засідань, не мають права представляти інтереси виборців, які за них проголосували. Тому фракція готує на сесію цей законопроект, механізм дії якого визначений у Законі «Про місцеве самоврядування».

Студенти вже почали «каштанову революцію»,

Студенти вже почали «каштанову революцію»,

Адміністрації українських вузів не повинні застосовувати адміністративний ресурс проти студентів під час президентської кампанії-2004. Така основна вимога декларації порозуміння, підписаної Всеукраїнським моніторинговим комітетом «Студент обирає вільно!», Міністерством освіти і науки України, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та НТУ «Київський політехнічний інститут».

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

53% опитаних українців підтримали б відставку Леоніда Кучми з поста Президента і проведення дострокових президентських виборів (30% повністю підтримають цю ідею, а 23% — скоріше підтримують). Як передає УНІАН, про це свідчать оприлюднені вчора на прес-конференції в Києві результати опитування, проведеного Українським інститутом соціальних досліджень і центром «Соціальний моніторинг». Категорично не підтримали б скинення Кучми 10% опитаних. Скоріше не підтримали б — 25%. Важко відповісти на це запитання було 10% респондентів.

Реформонетримання

Реформонетримання

Банкова в цейтноті — згідно з планом, завтра до вечора Україна мала жити вже з реформованою парламентом Конституцією. Але через несподівану (а для когось, може, і сподівану) примху Володимира Литвина, максимум, що вдасться у четвер зробити «більшовикам» та їхнім лівим союзникам по реформі — це ухвалити закон про вибори народних депутатів, здолавши таким чином останню перепону на шляху до реформування політичної системи. Оскільки наступний тиждень не пленарний (згідно з розкладом засідань, з 29 по 2 квітня парламентарії мали працювати в комітетах i фракціях), до омріяного реформування доведеться чекати щонайменше 9 днів...

Всі статті рубрики