На благо команди. Збірна Іспанії до звання чинного чемпіона Європи додала титул кращої збірної світу
Грандіозний футбольний фестиваль, який 40 днів тривав у Мексиці, Канаді та США, завершився тріумфом збірної Іспанії. >>
Зірка відеокліпів групи «Аеросміт» і фільму «Бетмен та Робін» Алісія Сільверстоун останнім часом не надто часто з’являється на кіноекранах. Зараз актриса знімається переважно в телесеріалах, хоча й кіно не покинула: наступного року у прокат виходить стрічка Себастьяна Гутьєрреса «Електра люкс» за її участю. А найбільше уваги Алісія тепер приділяє соціальним проектам.
Як жорстка вегетаріанка, навіть веганка (не їсть не лише м’яса, а й риби, яєць та молокопродуктів), 32–річна кінозірка не лише сповідує, а й усіляко пропагує ідеї життя в гармонії з усіма істотами на землі. Зокрема, Сільверстоун сама не носить і закликає інших не носити одяг із натуральних хутра та шкіри та користуватися винятково екологічною косметикою, до складу якої входять переважно рослинні олії. А щоб не бути голослівною, Алісія сама розробила екологічну колекцію для бренду «Екотулз».
Поки що кінозірка, яку в 2004 році визнали найсексуальнішою вегетаріанкою планети, обмежилася тільки аксесуарами для макіяжу та сумочками. Це серія пензликів для макіяжу та кейсів для косметики, зроблених із дружніх для тварин природних матеріалів, прикрашених улюбленими квітами Алісії — лавандою, трояндами і хризантемами. «Своєю колекцією я намагалася показати, що кожен може робити внесок у захист навколишнього середовища, не жертвуючи власним стилем», — каже актриса–дизайнерка. Ціни будуть вельми демократичними: від 9 до 20 доларів.
Грандіозний футбольний фестиваль, який 40 днів тривав у Мексиці, Канаді та США, завершився тріумфом збірної Іспанії. >>
Після блискучого другого ігрового тижня Ліги націй підопічних Рауля Лосано з перемогами над лідерами світового рейтингу італійцями і бразильцями перспектива з другої спроби вийти до плей-оф стала цілком реальною. >>
Літо у хокейному господарстві – це період великих організаційних робіт та перестановок. >>
Основний акцент найкращих легкоатлетів під час цьогорічного літнього сезону спрямований на серпневий чемпіонат Європи у британському Бірмінгемі та на перший в історії абсолютний ЧС (World Athletics Ultimate Championship) у Будапешті >>
Чемпіонат світу з футболу вийшов на фінішну пряму. >>
Два поспіль півфінали на турнірах «Великого шолому», особистий рекорд у рейтингу WTA — і тепер, демонструючи абсолютно інший рівень гри, Марта Костюк близька до того, щоб випередити в табелі про ранги першу ракетку України Еліну Світоліну. >>