Що приготувати на Новий рік: рецепти яскравих та апетитних страв і закусок на будь-який смак
Святкування Нового року в колі родини та друзів — завжди приємна подія. >>
Місіс Сімпсон — ідеальна матір для малих британців.
Для Андрія Малишка еталоном матері була та, що «ночей недоспала» і «водила у поля край села». Інша справа — сучасні підлітки. Невідомо, який би рейтинг материнства склали на підставі опитування дітей в Україні, а анкетування тінейджерів у Великій Британії дало дуже несподівані результати. Як повідомяє сайт телеканалу Sky News, англійські підлітки обрали найкращим образом сучасної неньки... персонаж відомого мультфільму «Сімпсони» — Мардж Сімпсон. Саме ця мультяшна тітка з довжелезною «копицею» синіх патлів перемогла в соціологічному опитуванні, проведеному на замовлення дуже благодійної організації «Спілка матерів». Оскільки ця «контора» — дуже серйозна, то немає підстав сумніватися в достовiрностi результатів. Справді, місіс Мардж Сімпсон отримала 23 відсотки голосів.
Почесний титул «ідеальної матері» Мардж Сімпсон завоювала завдяки своїй щирості, легкому ставленню до життєвих труднощів і зусиллям щодо повернення не надто політично коректної сім’ї Сімпсонів на шлях справжньої доброчесності, зазначає Sky News.
На другому і третьому місцях рейтингу найкращих матерів Острова опинилися не відома в нас тележурналістка Лоррейн Келлі та дружина прем’єр-міністра Об'єднаного Королівства Чері Блер. Крім них, у списку фігурують Вікторія Бекхем, Шерон Осборн і Ліз Харлі.
Королева Єлизавета явно не в моді. Такі от «лебеді материнства»...
Святкування Нового року в колі родини та друзів — завжди приємна подія. >>
Побачити руду білку в Києві — звичне явище, особливо коли в них настає пора запасатися їжею перед морозами. >>
Казино. Під ранок заходить шикарна жінка i підходить до рулетки: >>
10 грудня на аукціоні Sotheby’s було продано унікальну роботу французького дизайнера Франсуа-Ксав’є Лаланна — бар «Гіпопотам» (1976) за 31,4 мільйона доларів. >>
Першою людиною, чиї статки сягнули $600 млрд став одіозний американський бізнесмен Ілон Маск – він став найбагатшою людиною світу. >>
Він Дізель, американський актор і кінорежисер, у своєму блозі підтвердив, що легенда світового футболу Кріштіану Роналду з’явиться в заключній частині франшизи (право вести бізнес під відомим брендом, використовуючи його готову бізнес-модель, технології та підтримку за певну плату (роялті)) «Форсаж» >>