Сенатор Джон Ф. Керрі позавчора на виборчому мітингу в місті Чарльстон, штат Західна Вірджинія, офіційно заявив про свою перемогу в боротьбі за номінацію на кандидата в президенти США від Демократичної партії. Після перемоги на попередніх виборах у штаті Іллінойс Керрі здобув більше 2162 голосів депутатів-демократів, які будуть брати участь у виборчому конвенті Демократичної партії, що відбудеться у липні в Бостоні. Цього достатньо для підтримки його кандидатури конвентом. Тим більше що він не буде мати суперників. Під час попередніх виборів зазнали нищівної поразки і зняли свої кандидатури інші претенденти на номінацію від Демократичної партії: Веслі Кларк, Говард Дін та Джон Едвардс. Учора Джон Керрі повернувся до Вашингтона, де, починаючи з п'ятниці, візьме п'ятиденний відпочинок після попередніх виборів, а потім розпочне повноцінну офіційну виборчу кампанію перед президентськими виборами 2 листопада, на яких він поміряється силами з теперішнім хазяїном Білого дому, республіканцем Джорджем Бушем.
Буш уже розпочав виборчу кампанію, телебачення демонструє його передвиборчі рекламні ролики. В одному з них він нападає на Керрі за його обіцянки припинити фінансування американських військ в Іраку. Штаб діючого президента представляє кандидата демократів як людину, яка не здатна вести війну з тероризмом. Буш бачить себе незамінним у цій ролі і вважає її головним досягненням своїх чотирьох років перебування при владі. Керрі цього і не спростовує, а лиш б'є по слабких місцях діючого президента: провалам у внутрішній політиці та економіці. На допомогу Керрі поспішило подружжя Клінтонів — Білл та Хілларі — та інші високі демократи, які започаткували кампанію під гаслом «Десять мільйонів доларів за десять днів».
Ці десять мільйонів доларів будуть далеко не зайвими у виборчій касі демократів, бо республіканці наразі значно випереджають їх за розмірами зібраного виборчого фонду. Результати останнього опитування громадської думки, що його провела телемережа Сі-Ен-Ен, показують, що за сенатора Керрі мають намір голосувати 52 відсотки респондентів, а за президента Буша — 44 відсотки. Однак також 52 відсотки опитаних переконані у перемозі Буша, а на перемогу Керрі ставлять лише 42 відсотки опитаних. Як реалісти учасники опитування бачать, що за Бушем стоять великий бізнес та великі гроші, які скажуть своє слово на виборах.