«Антикризова» Мерайя

01.04.2009
«Антикризова» Мерайя

Мерайя Кері заспіває за Януковича.

Сексапільна, талановита й, до того ж, одна з найуспішніших у світі співачок їде в Україну. Око українських чоловіків і слух усіх любителів якісної музики тішитиме голосиста американська поп–діва Мерайя Кері, яка, до речі, днями відзначила своє 39–річчя. І, що найприємніше, насолодитися її виступом можна буде цілком безкоштовно. Щоправда, усім, хто захоче потрапити на її концерт, який відбудеться у Києві орієнтовно 10 травня, таки доведеться виконати одну необхідну умову. На майдан Незалежності, де стоятиме сцена, пропускатимуть тільки тих, хто буде вбраний у футболку із зображенням... ні, не Мерайї, а Віктора Януковича. «Перепустки» роздаватимуть тут же, перед кордонами міліції, а після концерту кожен глядач зможе залишити футболку собі на пам’ять.

Річ у тім, що ощасливити киян та гостей столиці «шаровим» концертом зірки світового масштабу вирішила Партія регіонів. Раніше заїжджі знаменитості а–ля Олег Газманов виступали переважно на заходах, які ця політична сила організовувала в Донецьку. У Києві ж «масовка» «регіональних» мітингів насолоджувалася в кращому разі співами «дівчини–весни» Наталії Бучинської та її тезки Могилевської (до речі, вони обидві, а також група «Грін Грей» і Йосип Кобзон виступатимуть і цього разу — на розігріві). Однак днями на політраді Партії регіонів було вирішено перенести всі протестні акції до Києва, а відтак «головна» сцена антиурядових виступів також переїздить до столиці.

Чому головною зіркою концерту «Кризі — стоп! Зірки — за «Регіони!» обрали саме Мерайю Кері, «УМ» дізнатися не вдалося. Очевидно, не останню роль відіграло те, що, з огляду на кризу, титулована красуня погодилася виступити за просто смішний гонорар — за чутками, лише 80 тисяч доларів. Хтозна, як «регіонали» вмовили на таку скромну суму таку співачку, адже за кількістю хітів, що очолювали американський чарт (18), Кері усього на одну композицію відстає від легендарних «Бітлз». Більше того, подейкують, Мерайя погодилася половину годинного концерту відпрацювати у футболці з портретом Януковича. Мабуть, після купівлі в Лос–Анджелесі будинку за $125 млн. їй дуже потрібні гроші. До того ж, як пише американська преса, Мерайя з чоловіком надумали найближчим часом всиновити дитину, якщо співачка не завагітніє сама.