Литвин і москвини

Литвин і москвини

Голова ВР Володимир Литвин відвідав із офіційним візитом Росію. Це перший закордонний візит Володимира Михайловича під час другої спікерської каденції. Перед самим Новим роком Литвин зустрівся зі спікерами двох палат — головою Держдуми Борисом Гризловим і головою Ради федерацій Сергієм Мироновим. У Москві він намагався поводитися так, як і в Україні, — «миротворцем» опонуючих таборів.

Трагічний, драматичний і необхідний

Трагічний, драматичний і необхідний

У скрутні для країни часи всі політичні сили і гілки влади повинні об’єднатися заради спільної боротьби з кризою. До цього закликає їх Президент: минулої п’ятниці в ефірі фінального у 2008 році ток–шоу «Свобода на «Інтері» Віктор Ющенко запропонував усім парламентським силам сформувати антикризовий комітет, до якого увійшли б представники і влади, й опозиції, Камбіну, Нацбанку тощо, і спільно працювати над ухваленням важливих законів. У тому числі й тих, які стосуються реформи судової системи. При цьому глава держави наголосив, що «сьогодні ключовим викликом для країни є не майбутні президентські вибори, а те, наскільки влада здатна боротися з кризою».

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Харош скиглити, панове. Все ще буде

Харош скиглити, панове. Все ще буде

Підбиваючи підсумки року, що минає, його здебільшого називають роком величезних випробувань, стресів, втрати якихось ілюзій тощо. Але так можуть говорити тільки ті, хто мав ілюзії й гадав, що «шара» буде нескінченною, а вареники самі застрибуватимуть до рота. І все — через якусь там фінансову кризу й недолугість та егоїзм державного керівництва. Утім, панове, криза гарцювала скрізь. І керівництво — воно ж геть в усіх країнах надто далеке від народу. Та чомусь тільки в нас певна (активна) група суспільства поливає все навколо прокльонами й скавулінням. Ганьба, панове середній клас, чи як вас там.

«НУ», далі буде...

«НУ», далі буде...

Прийшли, послухали, розійшлися — за словами очевидців, для того, щоб змалювати перебіг суботнього з’їзду партії «Народний союз «Наша Україна», цих трьох слів уже достатньо. Звісно, ще «поговорили» й «проголосували», але перше було не визначальним, а друге — не повним. Із запланованих рішень два так і залишилися не ухваленими: знову не вдалося сформувати політичну раду і, найголовніше, — «дати добро» й затвердити склад робочої групи й на підготовку об’єднання націонал–демократичних сил, про що йшлося напередодні. Отже, другий етап VI з’їзду «НУ» став лише черговою «серією». А завершення «фільму», очевидно, слід чекати 17 січня — за планом, тоді відбудеться третій етап. На якому «Наша Україна» ще матиме нагоду, з чийогось погляду — отримати ще один шанс, а з чийогось — вколотити цвяха у кришку власної домовини. І, схоже, думки про те, який погляд у даному випадку масовіший, «згори» і «знизу» помітно розходяться. Адже йдеться передусім про об’єднання «НУ» з «Єдиним центром» Віктора Балоги, з усіма «наслідками, що з цього витікають».

Всі статті рубрики