Під завісу — феєрверк

09.12.2008

Артем Мілевський забив у Маріуполі восьмий гол у чемпіонаті. (з сайту «Динамоманія».)

Завдяки теплій і сухій погоді на останній матч цього року в Маріуполі прийшло понад 8 тисяч уболівальників, і вони отримали незабутнє видовище. У грі «без захисту» «Іллічівець» поступався представникові України в Лізі чемпіонів, здавалося, без питань — 1:4 (причому вже в першому таймі динамівці забили у ворота Шуховцева три «сухі» м’ячі). Однак маріупольці були креативними як до, так і після перерви й у другому таймі втілили свої моменти у голи, скоротивши розрив до мінімуму. І це при тому, що арбітр був прихильним вочевидь не до аутсайдерів.

У багатьох випадках захист гостей нагадував прохідний двір, що вельми тривожно перед завтрашнім матчем проти «Фенербахче» в Києві, коли вирішуватиметься подальша доля «Динамо» в цьому єврокубковому сезоні. «Матч вийшов дуже цікавим, визнав тренер віце–чемпіонів Юрій Сь­омін. «Іллічівець», який мені дуже сподобався, створив багато гольових нагод біля наших воріт, а мої підопічні, виграючи з розривом у три м’ячі, втратили концентрацію. Ми дуже задоволені, що сьогодні виграли — це важливо перед поєдинком зі стамбульцями».

Підсумовуючи цю частину сезону, російський фахівець констатував, що «Динамо» провело дуже багато хороших матчів і показувало хороший футбол, попри те, що іноді мало в лазареті забагато провідних гравців.

До списку травмованих додався ще один — Олександру Алієву вже найближчим часом зроблять планову операцію на пахових кільцях (до речі, він відзначився в Маріуполі, забивши гол після чудових індивідуальних дій). Утім динамівський «хуліган» і без того мав би пропускати наступні матчі на євроарені через дискваліфікацію.

Відкладений матч 16–го туру:

«Іллічівець» — «Динамо» — 3:4

Голи: Кривошеєнко, 63 (пен.); Іващенко, 79; Михалик, 86 (у свої ворота) — Бангура, 16; Мілевський, 23; Алієв, 39; Гіоане, 75