Глобальний геополітичний тухес. Європа готується стати другим фронтом
Світ злітає з котушок. Однак нам болить наша земля. >>
Віктор Ющенко,
Президент України
— про те, що серед політиків нема однозначного ставлення до Голодомору:
— Прикро, що дехто, хто відносить себе до українського політикуму, залишаються малоросами або хохлами.
(інтернет–представництво Президента)
Володимир Огризко,
міністр закордонних справ України
— про Національну річну програму, яку НАТО надало Україні замість Плану дій щодо членства:
— Якщо ви вчитаєтеся у формулу, то побачите, що це дуже гнучка формула, яка дозволяє робити все.
(«Коммєрсант–Україна»)
Олександр Турчинов,
віце–прем’єр–міністр
— про умови БЮТ для обрання спікера:
— Вихід тільки один: спочатку — коаліція, потім — Голова Верховної Ради, далі — робота разом у Кабінеті Міністрів. Спікер без коаліції — це Хитун–Бовтун (Humpty Dumpty — персонаж із казки «Аліса в Задзеркаллі» Льюїса Керролла. — Ред.)».
(«Українські новини»)
Арсеній Яценюк,
екс–Голова Верховної Ради
— про те, що стабільність парламенту залежить від складу ВР, а не спікера:
— Робота Голови Верховної Ради полягала в тому, аби домовитися з одними й задовольнити інтереси інших. Помалу, але процес рухався. Спікер — це не політичний Гаррі Поттер. Голова — це наслідок, а не передумова. Усе, що він може зробити, — це намагатися підтримувати баланс.
(УНІАН)
Юрій Луценко,
міністр внутрішніх справ
— про «відмазки» порушників закону:
— Дуже часто затримані посилаються на знайомства з багатьма людьми, починаючи від Папи Римського і завершуючи бджолами Президента.
(«Дєло»)
Світ злітає з котушок. Однак нам болить наша земля. >>
Коли президент Азербайджану залишає запис у жалобній книзі верховного лідера Ірану — етнічного азербайджанця, здається, що історія двох Азербайджанів ось-ось замкнеться в коло. >>
Лідер угорської опозиційної партії "Тиса" Петер Мадяр закидає своєму політичному опоненту - прем’єр-міністру Віктору Орбану запрошення до країни російських військових розвідників. >>
Топові світові гравці вирішили ще глибше занурити людство у стан хаосу. >>
Поки світ нервово вдивляється в карту Ормузької протоки й рахує, скільки доларів додасться до ціни Brent, для України питання звучить інакше: скільки шахедів не долетить до наших міст. >>
Ключовими цілями нових ударів росії стануть водопостачання та логістична інфраструктура. >>