Очолювана головою Запорізької ОДА Олександром Старухом делегація відвідала Грузію на запрошення губернатора Кахетинського регіону Георгія Гвініашвілі. Гостинні закавказці влаштували запоріжцям прийом, кожна мить якого підтверджувала ментальну близькість і взаємоповагу народів–побратимів. Гостям показали палац царя Іраклія II, будинок–музей князів Чавчавадзе, кафедральний собор Алаверді...
За грузинською традицією, частували скрізь. Та й, власне, візит розпочався з відвідин місцевого виноробного заводу середньої потужності. Переробляючи три тисячі тонн винограду, підприємство шукає ринки збуту в Україні і вже зацікавило запорізьких дистриб’ютерів. Фахівці обидвох сторін певні, що вина високої якості зможуть знайти свою нішу і на Запоріжжі. Симпатизують Кахетія і Запоріжжя одне одному також у контексті мінімізації дефіциту на Кавказі продовольчого зерна, якими повняться запорізькі комори.
Древня Кахетія — один із туристичних центрів Грузії, тому запорізький віце–«губернатор» Олександр Сін певен, що «ділові запоріжці, спрямувавши на Закавказзя якусь дещицю ресурсів для розбудови відповідної інфраструктури, невдовзі зможуть одержати досить солідні прибутки». А туристичний бум у Грузії зростає, і посприяла цьому... Росія. Своєю епатажною увагою до Абхазії та Південної Осетії.
Деталізувавши обопільні можливості і зиски, представники адміністрацій Кахетії і Запоріжжя уклали угоду щодо співробітництва у торгово–економічній, науково–технічній і культурній галузях. Наступним кроком у співпраці стане прибуття до Запоріжжя делегації із не такої вже й далекої, як видавалося на перший погляд, Кахетії. Тоді ж почнеться практична реалізація досягнутих домовленостей.