Запливи для зростання: на зимовому ЧС українські плавці оновили національні рекорди, але залишилися без нагород
На Олімпіаді в Парижі вітчизняні плавці виступили зовсім не так, як очікували від них їхні наставники та вболівальники. >>
Завідувач відділу спорту «УМ» Андрій Фоменко (праворуч) із призом–тарілкою переможця. (Фото Тетяни ШЕВЧЕНКО.)
Національний олімпійський комітет України вже восьмий рік проводить конкурс серед спортивних журналістів «Україна олімпійська». Проте особливого поширення він набув лише останнім часом, коли прес–служба НОК почала напряму інформувати ЗМІ про свою акцію.
«Україна молода» цього року вперше взяла участь у «турнірі». Свою кандидатуру ми скромно висунули лише в одній номінації — на найкращий відділ спорту серед політичних видань. На першій стадії учасникам довелося «позмагатися» в регіональних конкурсах. І наша газета сходу стала переможцем серед столичних газет! Приємно, що працю й бажання журналістів «УМ» висвітлювати об’єктивно події в нашому спорті помітили й належним чином оцінили.
Вшанування призерів київське міське відділення НОК провело позавчора в Головному управлінні з фізичної культури і спорту КМДА на Хрещатику. Як приз «УМ» отримала «золоту» тарілку. Тепер столичний осередок рекомендуватиме призерів свого конкурсу для участі у Всеукраїнському заході. Із його тріумфаторами НОК України визначиться на початку 2009 року.
«Найкраща громадсько–політична газета (відділ спорту)» — «Україна молода». 2. Укрінформ.
«Найкраща спортивна газета року» — «Команда».
«Найкращий спортивний журнал» — «Олімпійська арена».
«Найкраще електронне видання (відділ спорту)» — «Спортглавред».
«Найкраща циклічна спортивна радіопрограма» — «Планета спорту» (Національна радіокомпанія України). 2. «Спорт–тайм» (радіо «Голос Києва»).
«Найкраща циклічна спортивна телепрограма» — ТО «Спорт» (Національна телекомпанія України). 2. «Мегаспорт». 3. «Спорт–тижневик» (ТРК «Київ).
«Найкращий спортивний журналіст» — Микола Моторний («Спортивна газета»). 2. Олександр Мозолевський (Національна радіокомпанія України). 3. Людмила Русанова («Нова газета»).
«Найкращий спортивний фотожурналіст» — Микола Бочок («Команда»). 2. Валерій Соловйов («Олімпійська арена»). 3. Павло Кубанов («Спортивна газета»).
«За відданість олімпійському руху» — «Спортивна газета», Михайло Волобуєв (Асоціація спортивних журналістів України), Валентин Щербачов (УТР).
«Дебют у спортивній журналістиці» — Ірина Корзюк («Вечірні вісті»), Олена Романова (УТР), Тетяна Миронченко (Національна радіокомпанія України).
«За найкраще висвітлення підготовки та виступів київських атлетів на Іграх XXIX Олімпіади–2008 у Пекіні» — Галина Нечаєва («Олімпійська арена»), Михайло Сорока («Урядовий кур’єр» — Укрінформ), Тетяна Моторна («Спортивна газета»).
«За найкраще висвітлення акції «Олімпійський урок» — Микола Моторний («Спортивна газета»), Анатолій Кізлов («Сільські вісті»).
«Найкращий спонсор» (за активну підтримку олімпійського руху в Києві) — фірма «Макдональдз».
На Олімпіаді в Парижі вітчизняні плавці виступили зовсім не так, як очікували від них їхні наставники та вболівальники. >>
Підбивати у футболі наприкінці року підсумки роботи подобається далеко не всім, адже, серед іншого, оцінювати доводиться лише половину зіграного сезону, відтак і оцінки часто носять половинчастий характер. >>
Після перемоги навесні на чемпіонаті світу в дивізіоні IB українська хокейна збірна у серпні-вересні спробувала відібратись на Олімпіаду-2026. >>
Футболіст збірної України Михайло Мудрик, який наразі грає за лондонський Челсі підтвердив, що його проба на допінг виявилася позитивною. >>
Statbet — це спортивний портал, який пропонує не лише актуальні новини, але й глибокий аналіз подій та розширену статистику. >>
Григорій Козловський очолив ФК «Рух» у незвичному хокейному матчі з «Шахтарем». Козловський став MVP матчу, забивши 8 голів >>