Понеділок — день приємний
Рівняння на Фелпса!
Олімпійський Пекін став адресою провалу українських плавців. Із 24 спортсменів лише двоє (!) пробилися до вісімок кращих. У фіналах і Борисик, і Сердінов показували сьомий час. Звісно, можна поскаржитися на відсутність в українців до старту змагань сучасних плавальних костюмів, але головна проблема — в підготовці. Майже ніхто з наших майстрів доріжок не показав свій кращий час, не кажучи вже про те, щоб поліпшити особисте досягнення. А коли елітні плавці відстають від власного рекорду на дві секунди — це привід для серйозних висновків.
П’ЄДЕСТАЛ
УЇК–ЕНД ФУТБОЛЬНОЇ ЄВРОПИ
На всі фронти
Передчасна паніка, яка ледь не охопила табір української збірної через відсутність медалей на початку Олімпіади, зникла так само швидко, як і народилася. Насправді ніякого закляття над нашими спортсменами не висіло — просто в перші три дні нагороди розігрували в тих дисциплінах, де «синьо–жовті» не мають стійких позицій. А тільки–но почалися старти за участю лідерів нашої команди, медалі посипалися наче з рогу достатку.
За минулі вихідні українські спортсмени зробили скарбничку нагород збірної вдвічі важчою: завантажили туди аж сім медалей — рівно стільки, скільки за весь попередній змагальний тиждень. Тож план профільного міністерства — отримати 12–14 цінних зливків–кружалець — наші атлети виконали вже за дев’ять днів. А попереду ще тиждень змагань, і залишатися осторонь п’єдесталу українці не збираються.
Вольові ігри на гарячих газонах
Спекотна пора, яка нарешті прийшла в Україну під завісу літа, змусила більшість народу сховатися в місця, де можна відчути хоч якусь прохолоду. Але відомий вислів «гра відбудеться за будь–якої погоди» залишається нормою для функціонерів, які вперто призначають початок багатьох зустрічей на 17.00. Тож гравці й уболівальники майже всіх клубів, окрім «Динамо» й «Шахтаря» та їхніх гостей, були змушені грати під нищівними сонячними променями й дихати розпеченим повітрям. Звісно, це позначалося й на якості гри.