ПРИКОЛИ про бабусь і фейсбук
Онук навчив бабусю з села користуватися інтернетом і створив їй сторінку у фейсбуці. >>
Новий фільм про Бетмена — «Темний лицар» — встановив у Північній Америці новий рекорд касових зборів у день прем’єри. За даними компанії «Уорнер бразерз», яка випустила блокбастер на екрани, у перший день показу, 18 липня,«Темний лицар» заробив у США і Канаді $66,4 млн. Попередній рекорд належав«Людині-павуку-3» — $59,8 млн у 2007 році.
«Темний лицар» побив ще й рекорд зборів у прем’єрний уїкенд, який також належав третьому «Спайдермену», — $155,3 млн. проти колишніх $151,1.
Величезний інтерес до фільму режисера Кріса Нолана пояснюється тим, що головного негативного героя — Джокера — в цій стрічці зіграв актор Хіт Леджер, котрий помер півроку тому. Роль Бетмена виконує Крістіан Бейл.
Онук навчив бабусю з села користуватися інтернетом і створив їй сторінку у фейсбуці. >>
Народного артиста України Павла Зіброва важко уявити без його «родзинки» — розкішних вусів, які стали ще виразнішими, відколи він перефарбувався у палкого брюнета. >>
Трохи більше як два тижні тому в екзотичній Домінікані відкрили офіс Почесного консульства України. >>
NASA сподівається у середу, 1 квітня, відправити з космодрому на мисі Канаверал першу за 54 роки експедицію астронавтів до Місяця. >>
До цієї проблеми почала привертати загальну увагу Івано-Франківська обласна організація Українського товариства мисливців та рибалок. >>
— Прівєт, дєтка, ти мені нравишся. Можем встрєтітся, якщо ти не протів. >>