Шефство ветерана над претендентом

13.02.2004
Шефство ветерана над претендентом

Леннокс Льюїс (праворуч) із Коррі Сандерсом на прес-конференції. (Фото РЕЙТЕР.)

      Навіть після заяви про закінчення кар'єри боксера-професіонала Леннокс Льюїс знайшов спосіб розправитися з першим номером рейтингу WBC Віталієм Кличком. Неперевершений ветеран-британець, який є директором власної компанії Entertainment and Media Group PLC, ще минулого року прикупив південноафриканську промоутерську компанію Golden Glovers, а разом із нею взяв під власний «дах» і 38-річного боксера Коррі Сандерса, котрий свого часу позбавив чемпіонського титулу Володимира Кличка, а тепер має битися з його сташим братом за найцінніший пояс у світі професійного боксу. Тобто Льюїс хоче вдруге перемогти Віталія Кличка руками Сандерса! «Я знаю, що брати Клички дуже бояться Коррі, оскільки він має незвичайний стиль. Коррі Сандерс стане наступним чемпіоном світу. Він довго й завзято йшов до цієї мети і цілком заслуговує на те, щоб заволодіти поясом чемпіона світу», — сказав Леннокс на позавчорашній прес-конференції у лондонському Selfridges Hotel. «Коли я поб'ю Віталія, то стану єдиною людиною, яка змогла перемогти двох братів в одній і тій самій ваговій категорії. Я збираюся відлупцювати старшого Кличка так, як його ніхто ще не бив. Адже я перебуваю у відмінній формі й почуваюся не на 38 років, а на 31», — заявив у свою чергу Сандерс, другий номер рейтингу WBC.

      За повідомленням сайту www.klitschko.com, тривають попередні плідні переговори про проведення цього двобою 24 квітня в Нью-Йорку або в Лас-Вегасі.

      «Це чудово, що Коррі Сандерс прагне провести зі мною поєдинок. Це означає одне — ніяких складностей або нерозуміння в організації бою виникнути не повинно, — прокоментував цю інформацію Віталій. — Що ж, поспішу в тренувальний зал, аби почати підготовку».