Варшава-Київ. Напружене вщухання
Перед нами, схоже, розгортається дипломатична операція, яку не супроводжують гучними заголовками. >>
Президент Віктор Ющенко виступає проти відставки Юлії Тимошенко та Кабінету Міністрів, але закликає уряд внести корективи в політику. Глава держави заявив, що насамперед уряд має подбати про стабільність бюджету та цін, потім — про зростання економічних показників, і далі — про соціальну політику. Про це він заявив у інтерв’ю іспанській газеті «АВС», яке було надруковане позавчора.
«Якщо бути відвертим, то я вам скажу, що до теперішнього уряду я відчуваю найбільшу симпатію, порівняно з усіма попередніми, але й найбільше розчарування через його неправильну економічну політику, — сказав Ющенко. — З першого дня я порадив Тимошенко відійти від популізму. Неможливо робити з міністрів «дідів морозів», які роздають солодощі».
Віктор Ющенко порадив урядові не використовувати фонди, отримані від приватизації, для покриття споживчих потреб. «Це викличе інфляцію, — пояснив Президент. — Винним у цій ситуації є уряд України, однак це не значить, що я себе позиціоную проти нього».
Президент підкреслив, що використає увесь свій вплив, аби модифікувати теперішній курс. «Однак, якщо не буде іншого вибору, то необхідно буде проводити вибори», — заявив глава держави іспанській газеті.
Перед нами, схоже, розгортається дипломатична операція, яку не супроводжують гучними заголовками. >>
Чимало членів політичного тераріуму — бомонду посадовців несподіваний кабмінівський переполох відпоїли хто як міг, залежно від наслідків. >>
У четвер, 16 липня, президент Володимир Зеленський повідомив, що запропонує парламенту призначити Євгенія Хмару міністром оборони. Наразі Хмара, який є тво глави СБУ, за дорученням президента буде виконувати обовʼязки міністра оборони України. >>
У середу, 15 липня, Михайло Федоров заявив, що піде з посади керівника Міноборони. Перед гучною заявою молодого міністра низка медіа й нардепів писали, що президент Володимир Зеленський хоче замінити його. >>
Україна продовжує переживати жахливі, трагічні ракетно-дронові удари. >>
Перед нами не просто черговий саміт НАТО. В Анкарі, схоже, народжувався новий Альянс. >>