Команда Круза і Бекса

19.04.2008

Незважаючи на те, що Том Круз інколи страшенно набридає Девіду Бекхему спробами перетягнути його в сайєнтологічну віру, актор і футболіст усе ж залишаються добрими друзями (як і їхні дружини та діти). Тож немає нічого дивного в тому, що Бекхем розповів Крузові про свою давню мрію — стати власником футбольного клубу. Кінозірці ця ідея припала до вподоби, і то так, що Том запропонував Девідові придбати якусь команду разом. Наразі потенційні співвласники вивчають пропозиції.

Партнери мріють, що їхня популярність сприятиме й популярності їхнього придбання, приваблюючи до команди не лише вболівальників і спонсорів, а й талановитих футболістів.

  • Роксоланин ювілей

    Свій день народження відома актриса і ведуча зустріла в потязі «Дніпро-Київ», повертаючись до столиці з гастролей разом із чоловіком, теж актором, Віталієм Борисюком. >>

  • Вони повертаються

    Як повідомило BBC News, герцог і герцогиня Сассекські збираються залишити США і повернутися на батьківщину Гаррі, де житимуть у приватному, не пов’язаному з королівською родиною, помешканні за межами Лондона. >>

  • ПРИКОЛИ

    Чудово готую! Можу навішати лапші, заварити кашу, підлити масла! >>