Дмитро Підручний уперше в сезоні пробився до топ-10 особистої гонки Кубка світу
До церемонії відкриття Олімпіади-2026 залишилось менше місяця — поступово формуються остаточні списки учасників Ігор в Італії. >>
Капітан «Сокола» Юрій Гунько став і капітаном збірної України. (Фото Олександра ЗАДИРАКИ.)
Перед стартом на чемпіонаті світу в першому дивізіоні в Японії збірна України запланувала провести три товариські зустрічі з командами російської суперліги. Раніше в Броварах підопічні Володимира Голубовича двічі розійшлися миром із «Торпедо» з Нижнього Новгорода (2:2 і 1:1), нічиєю наші хокеїсти завершили й учорашній матч у Хабаровську проти місцевого «Амура».
Господарі виставили на гру основний склад, який намагався порадувати сім тисяч своїх уболівальників у «Платинум арені». Утім для українців ця зустріч була останньою перевіркою перед боями в Саппоро, тож вони не мали наміру давати слабину. Логічним підсумком стала нічия 1:1. Голом за гостей відзначився форвард Сергій Варламов. У серії булітів, яку команди провели задля розваги глядачів, фортуна посміхнулася «Амуру» — 3:2.
А перед матчем хокеїсти збірної України обрали собі нового капітана. Ним став 35–річний захисник «Сокола» Юрій Гунько. Його асистентами в Саппоро будуть Вадим Шахрайчук і екс–капітан Сергій Климентьєв, який приєднався до команди напередодні матчу з хабаровцями.
За підсумками збору на Далекому Сході Росії тренерський штаб вирішив «відчепити» трьох гравців «Сокола»: не поїдуть до Японії захисник Володимир Алексюк, нападники Олександр Яковенко та Віталій Доніка. Таким чином, остаточно сформовано список із 23 гравців, які спробують повернути Україну до еліти світового хокею.
Воротарі: Карпенко, Селіверстов, Федоров (усі — «Сокіл»).
Захисники: Гунько, Срюбко, Благий (усі — «Сокіл»), Наваренко («Вітебськ», Білорусь), Побєдоносцев («Хімволокно», Білорусь), Якушин, Люткевич (обидва — «Керамін», Білорусь), Климентьєв («Авангард», Росія).
Нападники: Цируль, Литвиненко, Д’яченко, Матвійчук, Караульщук (усі — «Сокіл»), Олецький («Гомель», Білорусь), Матерухін, Семенченко (обидва — «Юність», Білорусь), Сальников («Керамін»), Шахрайчук (ХК МВД, Росія), Касянчук («Трактор», Росія), Варламов («Сибір», Росія).
До церемонії відкриття Олімпіади-2026 залишилось менше місяця — поступово формуються остаточні списки учасників Ігор в Італії. >>
Футзальна збірна України традиційно ходить серед головних фаворитів великих міжнародних турнірів. >>
На двох попередніх зимових Олімпіадах лише одному українському спортсмену — фристайлісту Олександру Абраменку — вдавалося підкорити олімпійський п’єдестал. >>
Із яскравої перемоги на змаганнях в новозеландському Окленді розпочала новий рік прима вітчизняного тенісу Еліна Світоліна. Перегравши у фіналі китаянку Ван Сіньюй (57-а ракетка світу) - 6:3, 7:6, найтитулованіша тенісистка України виграла свій 19-й у кар’єрі турнір WTA. >>
На зимовій Олімпіаді, яку в лютому прийматимуть італійські Мілан та Кортіна-д’Ампеццо, вітчизняне фігурне катання представлятиме фігурист-одиночник Кирило Марсак. >>
Першою міжнародною нагородою українських спортсменів у новому році стала «бронза» майстра санного спорту Антона Дукача на етапі Кубка націй у латвійській Сігулді. >>