Учора до заявлених кандидатів на пост мера Києва додався представник націоналістів, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок. Його балотування формально схвалила міська організація крайньо правої партії.
Також стало відомо, що й Партія регіонів висуне свого представника на виборах міського голови. Про таке остаточне рішення ПР у коментарі «Українській правді» повідомив один із її лідерів Борис Колесніков, мотивувавши це тим, що чинний мер Черновецький — нібито «нашоукраїнців», тож «регіоналам» його підтримувати недоречно.
Щодо кандидата від БЮТ, то народний депутат Анатолій Семинога, лідер столичної організації Блоку Тимошенко, в інтерв’ю «УМ» сказав: «Сьогодні ми ще не назвали кандидатури від БЮТ на посаду мера Києва — розумієте, керівники уряду перебувають на зустрічах з нагоди приїзду Джорджа Буша. Але завтра, думаю, ми вже назвемо нашу кандидатуру. Власне, насправді ми з нею вже визначилися, всі у фракції знають, хто це буде. Але «офіційного» рішення ще не було».
Очевидно, що Семинога має на увазі затвердження кандидатури Олександра Турчинова. Водночас, за словами Володимира Бондаренка — депутата від БЮТ, який представляє партію «Реформи і порядок», а в Київраді нещодавно був членом Блоку Кличка, остаточно узгодженого рішення в БЮТ ще немає. Бондаренко стверджує: «З кандидатурою на мера БЮТ визначиться 11 квітня (на міжпартійній конференції Блоку Тимошенко). Особисто я вважаю, що доцільно підтримати Віталія Кличка. Звісно, все одно залишатиметься чимало інших охочих стати мером, але вони мають значно скромніші рейтинги, тому з ними можна боротися. А якщо ми своїми руками фактично поновимо на посаді Черновецького, який і сьогодні поводиться як правовий нігіліст, йому взагалі ніхто буде не указом. Тому, думаю, усвідомлюючи цю небезпеку, демократичні сили повинні вийти на голосування з однією, узгодженою кандидатурою. І я знаю, що мою думку в БЮТ поділяє багато хто. Звісно, треба детально вивчити соціологію, рейтинги кандидатів тощо і шукати вихід».
Щодо Олександра Турчинова, каже Бондаренко, «то це унікальний менеджер і організатор. Для Кабінету Міністрів було б величезною втратою, якби він пішов з виконавчої влади до київської. Втім я не відкидаю й такої можливості. Головне — ретельно проаналізувати всі шанси».