АСТРОЛОГІЧНИЙ КАЛЕНДАР з 1 по 7 липня
1 липня. 16-й місячний день. Можна починати нові справи. Сприятливий для поїздок і подорожей. >>
Бейонс Ноулз не лише співає, а й грає в кіно.
Голосиста ритм–н–блюзова діва Бейонс Ноулз активно зайнялася своєю кінокар’єрою. Нещодавно співачка дала згоду на виконання ролі легендарної блюзової співачки Етти Джеймс у фільмі «Кадилак рекордз» (до речі, як згодом з’ясувалося, у цьому проекті Бейонс виступить ще й продюсером). А наприкінці минулого тижня в західній пресі з’явилася новина про те, що вже влітку Ноулз розпочинає зйомки в трилері Obsessed («Одержима») разом із Елі Лартер та Ідрісом Ельбою. Ельба грає нібито щасливого чоловіка, у якого є красуня–дружина (Бейонс), але щойно в його конторі з’являється нова співробітниця, все в житті летить шкереберть.
Режисер стрічки — англієць Стів Шилл, відомий переважно за телевізійними проектами (зокрема, він знімав кілька серій популярного серіалу «Рим»). А Бейонс, окрім того, що зіграє головну роль, разом зі своїм батьком Метью Ноулзом, знову–таки, буде ще й виконавчим продюсером фільму.
Схоже, Бейонс неабияк уподобала кіно. І небезпідставно, адже, на відміну від багатьох охочих влізти на широкий екран зірок шоу–бізнесу, у 26–річної співачки таки є акторський талант. Недарма ж за роль Діни Джонс у мюзиклі «Дівчата мрії» Ноулз минулого року отримала одну з найпрестижніших кінематографічних премій — «Золотий глобус». Загалом же в її доробку — понад три десятки фільмів.
1 липня. 16-й місячний день. Можна починати нові справи. Сприятливий для поїздок і подорожей. >>
«Я закриваю цей бордель!», — сказала баба Ганна, підпалюючи скирту сіна на краю села. >>
Король Чарльз і принц Вільям вперше оприлюднили свої особисті податкові зобов’язання на своїх нинішніх посадах, намагаючись підвищити прозорість фінансів британської монархії. >>
24 червня. 10-й місячний день (з 16.11). Добре починати нові справи, особливо довгострокові, закладати фундамент нового будинку й будь-який інший фундамент — основу проєкту чи справи. проекту або справи. >>
Україну не здолати! Сидить бабуся, 80 років, чекає на повітряну тривогу — щоб знайти, де телефон поклала. >>
В України — ще одна «красива перемога». Представниця нашої держави Ксенія Лугиня стала переможницею престижного конкурсу краси Miss Europe Continental Pageant 2026, що відбувався в Барселоні, і здобула титул «Міс Європа 2026», обійшовши представниць 35-ти країн. >>