УПА між Варшавою і Києвом. Між нами, сусідами, — стара суперечка у новій Європі
Кароль Навроцький ще не встиг як слід освоїтися у президентському палаці, а вже відкрив новий фронт. >>
Інна Богословська,
народна депутатка від ПР
— про невдале голосування за кандидатуру Тимошенко:
— Це воля народу і воля Бога. Сам Бог не хоче, щоб Тимошенко знову очолила уряд України і знову кинула Україну у вихор братської війни.
(For–UA.com)
Володимир Бондаренко,
народний депутат від БЮТ
— про те, як Партія регіонів перешкоджала голосуванню за Тимошенко:
— Ви не допускаєте до влади новий уряд. Це все одно, що блокувати інавгурацію Президента. Уявіть: приходить Президент на інавгурацію, а [ваш депутат] Лук’янов хапає його за ногу й тягне назад.
(«5–й канал»)
Тарас Чорновіл,
народний депутат від ПР
— про незгоду з блокуванням трибуни своїми однопартійцями:
— Хочу забрати портфель із зали і боюся заходити. Раптом мене відразу на блокування трибуни поставлять... А я не хочу цього робити, не подобається мені все це. Працювати хочеться по–нормальному.
(«Коммєрсант–Україна»)
Юрій Луценко,
народний депутат від «НУНС»
— про поведінку «регіоналів»:
— Блокувати трибуну можна, але сідати в крісло віце–спікера, виривати картку спікера — це переходить грань нормальної людської гідності. Він [Яценюк] каже: «Мені що, працівників Управління держохорони поставити навколо свого крісла?». І, між іншим, я його підтримую. Можливо — це єдиний вихід.
(«Українська правда»)
Ярослав Сухий,
народний депутат від ПР
— про ідею голосувати за кандидатуру Прем’єра руками:
— Уявіть собі таку ситуацію, що ми вимагатимемо, щоб усі наступні голосування за закони, внесення змін та доповнень до законів про котів і собак, м’ясо та молоко та інші консерви так само відбувалися — встав, показався і сів. Але це ж дурниця, абсурд!
(Sateua.org)
Кароль Навроцький ще не встиг як слід освоїтися у президентському палаці, а вже відкрив новий фронт. >>
Чимало людей, особливо тих, хто має певний статус, надягають різні маски: влади, героїзму, правоти, переконаності, страху. >>
Дипломати Євросоюзу відреагували на чергову хвилю терору росіян проти мирних мешканців України. На їхню думку, масовані повітряні удари по території України свідчать про те, що росія зазнає невдач на полі бою та стрімко вичерпує власні ресурси. >>
Президент США Дональд Трамп під час візиту до Китаю закликав лідера КНР Сі Цзінпіня допомогти із завершенням російсько-української війни. >>
Україна молода, зібрала коментарі політиків, експертів та лідерів громадської думки з цього приводу. >>
Народні депутати України не підтримали відповідний законопроєкт №12191 про декриміналізацію порно. Для ухвалення позитивного рішення не вистачило 20 голосів. >>