Ляшко застерігає: пневмонія через десятиліття стане невиліковною, а трансплантації - припиняться
В Україні буквально через якихось десяток років можуть припинитися трансплантації, а пневмонія стане невиліковною. >>
Вибір клініки — важливий процес. Він має враховувати всі ваші побажання щодо наявності спеціалістів і послуг, місця розташування, вартості консультацій.
Як у великому місті швидко знайти таку клініку, де вам нададуть кваліфіковану допомогу, де є необхідні спеціалісти та проводяться потрібні вам дослідження? Наприклад, в столиці працюють десятки медичних установ. Як серед них знайти ту, що підійде найкраще?
Платформа Medcard24 зібрала на своєму сайті всі клініки Києва з повною інформацією про місце розташування, персонал, послуги, контактні дані. За допомогою цих відомостей можна швидко знайти потрібний медичний заклад поряд.
Ось кілька критеріїв, на які варто орієнтуватися при виборі клініки, що підійде найкраще:
● Вибір послуг. Переконайтеся, що заклад проводить необхідні вам консультації фахівців, лабораторні та діагностичні дослідження, операції тощо. Зручно, якщо весь цикл лікування ви зможете провести в одній клініці, не шукаючи додаткових послуг в інших закладах.
● Розташування та доступність. Виберіть клініку, яка знаходиться неподалік від місця проживання чи офісу, якої легко дістатися. Це може бути особливо важливим у разі частого відвідування закладу або необхідності швидко отримати допомогу.
● Кваліфікація лікарів та персоналу. Про це можна дізнатися на сайті закладу – хороша установа обов'язково розкаже про своїх спеціалістів та їхні досягнення, стаж та досвід роботи. Також відгуки є на сайті medcard24.net.
● Вартість послуг. Підбирайте доступне для вас лікування. Корисно порівняти ціни в різних закладах.
Можна також звернутися за порадами до друзів чи колег, які вже користувалися подібними послугами.
Після відвідування клініки, проведіть для себе короткий аналіз, що вам сподобалося і чи було щось таке, з чим ви не хочете миритися. Зверніть увагу на якість обслуговування, а також на чистоту приміщень, зручність і комфортність меблів, поведінку персоналу тощо. Враховуйте власні враження та відчуття: чи почувалися ви комфортно та впевнено, чи задоволені спілкуванням з лікарем та персоналом тощо.
Вибір клініки — важливий процес. Він має враховувати всі ваші побажання щодо наявності спеціалістів і послуг, місця розташування, вартості консультацій. Платформа medcard24.net допоможе зробити пошук медичного закладу швидшим і простішим, надавши всю потрібну інформацію про клініки різних міст України.
В Україні буквально через якихось десяток років можуть припинитися трансплантації, а пневмонія стане невиліковною. >>
Найскладніше для журналістів, що замірилися на інтерв’ю з чільником Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова, академіком Василем Лазоришинцем, — застати директора в кабінеті: він переважно в операційній або в місті в справах Інституту чи Академії медичних наук України. >>
Зміни в режимі сну з віком, як з’ясували вчені, пов'язані з меншими шансами на якісне старіння. >>
юдський мозок, як загалом й інші органи, старішає поступово, але цей процес часто залежить від генетики та способу життя. >>
Порівняно з одруженими – неодружені люди мають на 80% вищий ризик розвитку депресії. >>
Відтепер у Полтавській обласній клінічній лікарні ім. М. В. Скліфосовського пацієнти з гострим мозковим інсультом та іншими патологіями судинної системи зможуть отримувати набагато якіснішу, ніж раніше, медичну допомогу. >>