«Пакунок пораненого» цьогоріч почнуть отримувати військові – генерал Мельник
У 2025 році військовослужбовцям почнуть видавати "Пакунок пораненого". >>
Професор Трінус висуває свої пропозиції щодо додаткового оснащення військовослужбовців та медичного персоналу ЗСУ. (library.gov.ua)
Українську версію стандартів НАТО щодо надання первинної домедичної допомоги на полі бою видали в Києві.
Підручник бойової тактичної допомоги потерпілим презентували у Національній науковій медичній бібліотеці України.
Як інформує УМ, про це повідомили на сайті установи.
Книгу переклав Костянтин Трінус — співробітник Київського міжнародного університету, доктор медичних наук, майор медичної служби ЗСУ.
Майже 90% смертей поранених фіксують до того моменту, як вони потрапляють до лікувального закладу. Отже, якість догоспітальної фази допомоги є вирішальною у зниженні кількості смертей, йдеться в описі до книги.
Концепція тактичної бойової допомоги була створена для навчання солдатів і медичного персоналу передовим методам лікування від моменту поранення до евакуації.
Результатом розробки цієї теми робочою групою, яка складалась із фахівців різних спеціальностей, стали інструкції з догоспітальної допомоги при травмах, адаптовані для поля бою. Ці документи постійно оновлюються за результатами аналізу клінічних випадків та адаптуються до нових реалій ведення бойових дій.
Як повідомляла УМ, Польща пропонує лікування та реабілітацію 2,5 тис поранених бійців ЗСУ.
У 2025 році військовослужбовцям почнуть видавати "Пакунок пораненого". >>
У Міністерство охорони здоровʼя правоохоронці передали понад 2 тисячі справ про сумнівну інвалідність, яку раніше встановили висновком МСЕК, і щодо 188 осіб інвалідність була скасована. >>
Кабмін підтримав зміни, які розширюють можливості для українських військових отримати високофункціональні протези. >>
Систематично порушує права пацієнтів та дискримінує приватних медиків Міністерство охорони здоров’я, тим самим стимулюючи корупцію і хабарництво в медицині. >>
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Голодування може мати погані генетичні наслідки для наступних поколінь – те, чого не вистачає у вашому раціоні, може також впливати на здоров’я ваших нащадків. >>