Ляшко застерігає: пневмонія через десятиліття стане невиліковною, а трансплантації - припиняться
В Україні буквально через якихось десяток років можуть припинитися трансплантації, а пневмонія стане невиліковною. >>
Про це повідомляє Центр громадського здоров'я України на сторінці у Facebook.
"За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано 14 позитивних результатів на Covid-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (1) області та м. Київ (2) ", - йдеться в повідомленні.
Як зазначається, із виявлених сьогодні випадків: у Київській області - 44-річний чоловік, що був за кордоном; у Чернівецькій області – шість осіб. Зокрема, 33-річна жінка (летальний випадок), особи віком 31, 10, 18 років, двоє малюків віком рік і десять місяців та шість місяців. Усі з них є контактними особами раніше підтвердженого випадку, повідомляють в ЦГЗ.
Також наголошується, що вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України досліджує не лише зразки людей, яким встановлено підозру, а і встановлених контактних осіб.
"Загалом вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України дослідила більше 640 зразків", - зазначається в повідомленні.
У ЦГЗ нагадали, що більшість людей, що хворіють коронавірусом, переносять його, як звичайний ГРВІ. Власне, ця хвороба і є ГРВІ, але викликана невідомим раніше збудником. Так, Всесвітня організація охорони здоров'я оцінює летальність від Covid-19 на рівні 3,4%, водночас для 96,6% хворих ця недуга не матиме таких наслідків.
В Україні буквально через якихось десяток років можуть припинитися трансплантації, а пневмонія стане невиліковною. >>
Найскладніше для журналістів, що замірилися на інтерв’ю з чільником Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова, академіком Василем Лазоришинцем, — застати директора в кабінеті: він переважно в операційній або в місті в справах Інституту чи Академії медичних наук України. >>
Зміни в режимі сну з віком, як з’ясували вчені, пов'язані з меншими шансами на якісне старіння. >>
юдський мозок, як загалом й інші органи, старішає поступово, але цей процес часто залежить від генетики та способу життя. >>
Порівняно з одруженими – неодружені люди мають на 80% вищий ризик розвитку депресії. >>
Відтепер у Полтавській обласній клінічній лікарні ім. М. В. Скліфосовського пацієнти з гострим мозковим інсультом та іншими патологіями судинної системи зможуть отримувати набагато якіснішу, ніж раніше, медичну допомогу. >>