У Тернополі покінчили з рекламою нікотинових снюсів
Наразі покінчили лише з зовнішньою рекламою, але процес, як то кажуть, пішов. >>
Таким чином, загальна кількість інфікованих на лайнері сягнула 61 особи, повідомляє Міністерство охорони здоров'я, праці та добробуту Японії.
На борту лайнера перебувають 3.700 осіб з 56 країн, з яких 2.700 – пасажири, а решта – члени екіпажу, у тому числі 25 українців.
Перевірки на наявність вірусу у пасажирів лайнера почали після того, як в одного з них діагностували коронавірус. За підсумками перевірки 3 лютого вірус виявили у 10 осіб.
Після цього на лайнері оголосили двотижневий карантин.
Як повідомляла УМ, у 10 осіб на круїзному судні Diamond Princess, яке з 3 лютого перебуває у водах поряд з портом Йокогама.
Наразі покінчили лише з зовнішньою рекламою, але процес, як то кажуть, пішов. >>
Вперше у світі в Японії схвалили новаторський метод лікування хвороби Паркінсона та важкої серцевої недостатності. З недугами боротимуться завдяки трансплантації стовбурових клітин у головний мозок. >>
Вперше у країні британські лікарі здійснили медичний прорив – провели дистанційну роботизовану операцію на пацієнті, який перебував за 2400 км від хірурга. >>
В інтернет-мережі легко знайти моторошні кадри заходу «братньої» окупаційної техніки через пункт пропуску «Сеньківка» на кордоні України з білоруссю та росією в Чернігівській області. >>
Оновлену Воєнно-медичну доктрину, розроблену Міністерством оборони, ухвалено українським урядом: документ визначає нові підходи до організації медичного забезпечення в умовах повномасштабної війни та ставить у центр системи бойову медицину. >>
За статистикою, після 50 років 50% чоловіків мають урологічні проблеми того чи іншого характеру. >>