В Україні вперше централізовано закупили алотрансплантати шкіри
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Лікар-сепаратист Володимир Клімов із ватажком терористів ЛНР Ігорем Плотницьким.
Лікаря Володимира Клімова не буде призначено на посаду головного лікаря пологового у будинку в Кременчузі. Причина: співпраця з терористами так званої ЛНР.
Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун у Facebook.
«Велике обурення громадськості викликало можливе призначення на посаду головного лікаря Кременчуцького пологового будинку Володимира Клімова. Є інформація з достовірних джерел, що Клімов співпрацював з терористами так званої ЛНР», - написала керівник МОЗ України.
За її словами, відомо, що Клімов був призначений терористами головним лікарем Луганської обласної клінічної лікарні, після чого «публічно висловлював намір відібрати у працівників лікарні житло, аргументуючи це тим, що законодавство України на території не діє, бо прийшла «нова влада».
Мер Кременчука Віталій Малецький запевнив Уляну Супрун в телефонній розмові, що відповідна інформація щодо цієї особи (Клімова – Ред.) була передана до правоохоронних органів, а питання з його призначенням - не буде навіть розглядатися.
«Велика вдячність свідомим громадянам, які звернули увагу на цю проблему у соціальних мережах. Звертаюсь до громади міста Кременчук та засобів масової інформації з проханням тримати руку на пульсі та проконтролювати призначення на вакантну посаду гідного фахівця», - наголошує очільниця МОЗ.
За неофіційними даними ЗМІ, після того як Клімов попрацював самопроголошеним «народним лікарем ЛНР», він виїхав з Луганщини і безуспішно намагався працевлаштуватися в Росії. Нині ж намагається зайняти посаду головлікаря пологового будинку в Кременчузі.
І це при тому, що Клімова ще у 2015 році було внесено до бази даних сайту «Миротворець», як «сепаратиста-пропагандиста», який усіляко сприяв ватажкам бойовиків ЛНР.
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Голодування може мати погані генетичні наслідки для наступних поколінь – те, чого не вистачає у вашому раціоні, може також впливати на здоров’я ваших нащадків. >>
Чверть дітей віком від 7 до 9 років серед країн Європи, Західної та Центральної Азії мають надмірну вагу, зокрема 11% – ожиріння. >>
Спільно з Міністерством охорони здоров’я Міністерство оборони України представили реформу військово-лікарських комісій (ВЛК), яку впровадять до листопада 2025 року. Її мета — «змінити застарілу систему». >>
Перелік тестів, шкал аналізу та методик, за якими реабілітологи зможуть оцінювати функціонування пацієнта, що потребує реабілітації затвердило Міністерство охорони здоров’я України. >>
В Україні буквально через якихось десяток років можуть припинитися трансплантації, а пневмонія стане невиліковною. >>