День СБУ: Зеленський нагородив відзнакою «За мужність та відвагу» військових-контррозвідників, фото

15:12, 25.03.2024

В Україні 25 березня відзначають День Служби безпеки України. Президент Володимир Зеленський нагородив почесною відзнакою "За мужність та відвагу" Департамент військової контррозвідки Служби безпеки України.

 

Як інформує УМ, відповідний указ №170/2024 від 25 березня опублікований на сайті Президента.

 

Як ідеться в указі, департамент відзначений з метою гідного вшанування мужності та героїзму, виявлених під час захисту державного суверенітету, незалежності, територіальної цілісності України.

 

Професійне свято запроваджене згідно з Указом Президента від 22 березня 2001 року.

 

Сьогодні Президент Володимир Зеленський заявив, що ефективність Служби безпеки України як одного з ключових елементів Сил оборони та безпеки обовʼязково наблизить перемогу.

 

"Пишаємося далекобійністю СБУ. Розраховуємо на міцність спецпризначенців СБУ на фронті", - підкреслив Зеленський у Фейсбуці.

 

 

Як зауважив Президент, "спираємось на силу СБУ в захисті від операцій ворога проти внутрішньої єдності України. І віримо – віримо, що ефективність СБУ як одного з ключових елементів наших Сил оборони та безпеки України обовʼязково наблизить нашу спільну перемогу".

 

Глава держави подякував усім працівникам СБУ, які "ефективні заради України! І хай буде світлою памʼять усіх воїнів Служби безпеки України, які віддали свої життя під час захисту нашої держави та людей!".

 

 

Як повідомляла УМ, кіберфахівці Служби безпеки зірвали спробу фсб «завести» свого агента до складу Сил оборони України.