Черепашки не винні: на Поділлі поліція вилучила півсотні плазунів на «лівій» виставці, фото

13:14, 26.01.2024
Черепашки не винні: на Поділлі поліція вилучила півсотні плазунів на «лівій» виставці, фото

На Поділліі поліція вилучила пів сотні черепах в організаторів незаконної виставки. (Фото: Фейсбук Поліція Хмельницької області)

У Кам'янці-Подільському Хмельницької області після розголосу про несанкціоновану виставку черепах правоохоронці заявили, що вилучили тварин.

 

Як інформує УМ, про це повідомили у поліції Хмельницької області у Фейсбуці.

 

Правоохоронцям надійшло звернення від зоозахисників про те, що у місті незаконно функціонує виставка рептилій.

 

Правоохоронці склали на організатора виставки адміністративний протокол за ч.3 статті 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах).

 

 

"На період до розгляду протоколу у суді працівники поліції вирішили тимчасово передати 61 рептилію, серед яких 52 черепахи, на утримання у Кам’янець-Подільський еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

 

Там тварини перебуватимуть, доки суд не визначить їхню подальшу долю",  – зазначають у поліції.

 

 Подальшу долю тварин визначить суд.

 

Своєю чергою у UAnimals зазначили, що 26 січня вранці їхня команда вирушила в еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, щоб перевірити умови і з’ясувати, чи можуть там безпечно перебувати черепахи.

 

 

Нагадаємо, що зоозахисники із Кам'янця-Подільського били на сполох, мовляв тварини із пересувної виставки перебувають у жахливих умовах: їх утримували у замалих акваріумах, а деякі з черепах мали вигляд неживих. Крім того, тварин постійно використовували для фотографування з відвідувачами.

 

Як повідомляла УМ, як захистити домашнього улюбленця у воєнний час.