На Київщині рятувальники з лісниками посадили дерева на деокупованій території, фото

13:01, 23.10.2022

У Макарівському лісгоспі, що на деокупованій території Київщини 22 жовтня  рятувальники з лісниками провели захід, на якому спільними зусиллями були насаджені нові молоді дерева на деокупованій території.

 

Як інформує УМ, про це на сайті повідомили в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій Київської області.

 

За даними рятувальників, молоді дерева висадили у Бучанському районі Київщини на території в Макарівського лісгоспу. "Ліс — це про майбутнє. Перемога - це про майбутнє. Життя і єдність - про сьогодні. Дякуючи нашим захисниками, ми продовжуємо дихати, живучи на своїй землі, і продовжуємо разом піклуватись про неї", — йдеться у дописі до оприлюднених фото.

 

 

У Службі порятунку вважають, що така ініціатива є дуже важливою під час війни та вірять, що дерева стануть символом відновлення, відродження та зростання української нації. Загалом висадили дерев на території площею у 2,7 гектари. Зокрема, саджали дуби та сосни.

 

Нагадаємо, що дещо раніше в Солом'янському районі Києва висадили десятки дерев в Протасову Яру. Це зробили на вулиці Протасів Яр біля муралу, присвяченого загиблому на війні активісту Роману Ратушному. Тут висадили майже чотири десятки дерев. 

 

Додамо, шо в Києві до надважкої зими в умовах воєнного стану готується Національний ботанічний сад імені М. М. Гришка НАН України. В закладі закликали усіх небайдужих допомогти у збереженні рідкісних рослин та оголосили про збір коштів на пелети для опалення оранжерей взимку.

 

 

Як повідомляла УМ, в Чорному морі загинуло десятки тисяч дельфінів внаслідок використання військових кораблів рф.