У Чорному морі тренувалися кораблі ВМС України і НАТО, фото

18:54, 13.11.2021

Українські ВМС провели тренування з кораблями країн НАТО - США, Туреччини та Румунії в Чорному морі.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє командування ВМС ЗСУ в соцмережах в суботу.

 

«В акваторії Чорного моря кораблі українських ВМС взяли участь у тренуваннях типу PASSEX з кораблями ВМС США, Республіки Туреччина та Румунії.

 

Серед інших був задіяний флагман 6-го флоту США корабель управління “Mount Whitney”.

 

Також було залучено авіацію американських ВМС – патрульний літак P-8 “Poseidon” та гелікоптер», - йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що загалом в тренуванні взяли участь сім кораблів, два з яких від українських ВМС – патрульний катер “Слов’янськ” та середній десантний корабель “Юрій Олефіренко”.

 

 

Метою тренування було відпрацювання взаємодії у складі багатонаціональної тактичної групи відповідно до стандартів НАТО та підвищення рівню взаємосумісності з флотами Альянсу.

 

У ВМС України відзначають, що подібні заходи дозволяють підтримувати безпеку в Чорному морі, вдосконалювати навченість екіпажів кораблів ВМС України та ВМС США для виконання спільних морських операцій.

 

Під час виконання тренування у визначеному районі було відпрацьовано елементи з тактичного маневрування, тренування з сигналовиробництва із використанням міжнародної системи сигналів, висвітлення морської обстановки в районах інтенсивного цивільного судноплавства, тренування зі зв’язку.

 

 

Нагадаємо, у Чорному морі перебувають американський есмінець USS Porter і командно-штабний корабель USS Mount Whitney.

 

Як повідомляла «УМ», міністр оборони Олексій Резніков планує прискорити будівництво бази ВМС у місті Бердянськ Запорізької області.