У Житомирі українські військові знялися у фотосесії з безпритульними тваринами

18:40, 14.02.2021

Військові у Житомирі знялися у фотосесії з безпритульними тваринами. У такий спосіб вони хочуть привернути увагу до чотирилапих та допомогти знайти їм родину.

 

 

Як інформує УМ, про це повідомляє "Житомир.info".

 

До ініціативи долучилися військові 199 навчального центру десантно-штурмових військ ЗСУ. Фотосесію влаштували у житомирському КП "Центр захисту тварин".

 

Зауважимо, що тварини не мають постійних імен, але поки їм називають: Лілу, Герміона, Жорік, Сільвіо, Ларіель, Діна, Лагерта і Вольт, Мотя та кошеня.

 

 

"Насамперед завданням військових є захищати! І брати наші менші теж потребують захисту. Ми відповідальні за них. Сподіваюся, ці фото дадуть поштовх суспільству захищати тварин", - підкреслив військовий з позивним "Кречет".

 

 

"Я їхав на службу зранку, було темно. Побачив кошеня на дорозі 1 не зміг проїхати повз, забрав його з собою та привіз у "Центр захисту тварин" на лікування. Зараз шукаю йому господаря та займаюся його лікуванням", – додав він.

 

 

Негода, яка накрила Україну, є справжнім випробуванням для безпритульних тварин.

 

 

Кожен з нас може допомогти їм під час потужних снігопадів: нагодувати безпритульного собаку або кота; дозволити їм зігрітися у під'їзді; прочинити віконце у підвалах; якщо тварина у важкому стані – повідомити відповідні служби.