Історія повторюється: знову Мюнхенська конференція, як у 1938-му

08:01, 14.02.2025
Історія повторюється: знову Мюнхенська конференція, як у 1938-му

Мюнхенська безпекова конференція відбудеться 14-16 лютого 2025 року. (facebook.com/MunSecConf)

Символічно, що знову Мюнхенська конференція, як колись 1938 року, коли сильні світу вирішували долю Чехословаччини без самої Чехословаччини. 
 
Історія повторюється - ця банальна істина давно всім відома. І слідом за Мюнхеном слід очікувати нової Третьої світової війни. Вона вже неминуча.
 
Трамп, фактично, зрадив своїх європейських союзників і Україну. Своїм дзвінком путіну він остаточно зруйнував повоєнний устрій світу, який ґрунтувався на повазі до суверенітету і територіальної цілісності, та засудженні агресії. 
 
Колись увесь цивілізований світ накинувся на Радянський Союз за введення військ до Афганістану, хоча при цьому ані про завоювання, ані про анексію цієї багатостраждальної країни не йшлося. 
 
Тепер кремлівський режим спочатку анексує Крим, потім розв'язує війну на Донбасі, і вже три роки веде повномасштабну війну проти України - і йому це сходить з рук.
 
Трамп зателефонував путіну, назвав його своїм другом, і сказав, що Україна не отримає назад свої території.
 
Тепер можна все. Можна вторгатися в Панаму, анексувати Гренландію, приєднувати Канаду і захоплювати Тайвань. Саме з атаки Китаю на Тайвань почнеться Третя світова війна, але стариган Трамп, напевно, цього вже не побачить. 
 
Трамп відкрив скриньку Пандори, шокував увесь цивілізованих світ, і тепер цей світ повинен змінюватися, щоб вижити.
 
Світу потрібні нові лідери і новий світопорядок. Потрібен новий Черчилль.
 
Сірі, убогі, дрібні і дріб'язкові людишки тягнуть світ у пекло.