Як нам відхреститися від росії
Мабуть, захмарним цинізмом буде твердження про те, що чим більше українських дітей зачепить ця війна з росіянами, тим довшим буде той відрізок часу, якого нам повинно вистачити, щоб повністю відхреститися від росії. >>
Олександр Маркушин у Печерському суді (facebook.com/markushinoleksa)
Арешт мера Ірпеня Олександра Маркушина, який, на відміну від уряду, половини парламенту, прокурорів і ДБР, не втік, в лютому - березні 2022 знаходився зі своєю громадою, допомогав в евакуації громадян і ми особисто це бачили біля «мосту життя», розцінюю як продовження наступу на місцеве самоврядування і децентралізацію.
Слуги в 2020 програли місцеві вибори і досі не можуть простити мерам міст їх популярність.
Вони вже розправилися з обраними керівниками Чернігова, аби поставити там свого підконтрольного персонажа, вони передали управління Полтави секретарці від слуг, такий сценарій передбачено і в Ірпені, аби передати місто під управління секретарці від слуг.
Мета зрозуміла - надто ласий шматок під Києвом, надто багато уваги міжнародних партнерів, якій готові допомагати в відбудові героїчного міста.
Бачу в цих діях підготовку влади до виборів, які вона вже малює в своїй голові, розправляючись з опозицією, популярними місцевими керівниками і військовими.
Щодня влада посилює беззаконня і авторитарні тенденції. При цьому в позитивних блогерів, членів наглядових рад, офіційних безробітних з ТГ-каналів Банкової, позаштатних радників, ОПЗЖ і самих слуг ніколи не було жодних проблем з виїздами за кордон під будь яким приводом.
Війна руйнує сімʼї й краде наш час спілкування з дітьми. Влада може створити сто міністерств єдності і триста агенцій, але при цьому лізти своїми брудними лапами в родини, спекулювати на на цьому і бити по найболючішому - по дітям. Це і є справжня їх «стратегія єдності»…
Я не знаю обставин і деталей короткого відрядження Маркушина за кордон, але він повернувся і весь час зі своєю громадою. На відміну від Арестовича, Куніцького, Трубіцина, Дмитрука і інших слуг.
Якщо кримінальна справа стосується виключно виїзду закордон, то це вибіркове правосуддя. Якщо мова про щось інше - то озвучте!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зе-стратегія воєнних помилок. Ризики 2025 року
Мабуть, захмарним цинізмом буде твердження про те, що чим більше українських дітей зачепить ця війна з росіянами, тим довшим буде той відрізок часу, якого нам повинно вистачити, щоб повністю відхреститися від росії. >>
18 жовтня 2025 прес-секретар Білого дому пані Керолайн Лівітт звернулася з відозвою, в якій є така фраза: «Президент США сказав обом сторонам: війна триває занадто довго, занадто багато невинних людей загинуло. >>
У 1944 році на «Мосфільмі» вийшов фільм «В шесть часов вечера после войны». >>
Наприкінці 40-х років минулого століття в Україні народилася щемлива й харизматична пісня «Вчителько моя» Андрія Малишка та Платона Майбороди. >>
У цьому був весь Андрій, онук кулеметника Української Галицької Армії, племінник воїнів УПА. Все своє молоде життя він готувався до боротьби за незалежну Державу. І готовий був покласти за це своє життя. >>
Бо ми, Українські Націоналісти, та й загалом Українці, можемо бути Друзями і Побратимами, а можемо бути страшними недругами, які спитають за окупації, знущання, пацифікацію тощо… >>