Не на часі: влада має займатися мобілізацією і фортифікацією, а не самітом миру

14:08, 08.06.2024
Не на часі: влада має займатися мобілізацією і фортифікацією, а не самітом миру

Нас чекають гарячі бої аж до зміни погоди - кліматичної і політичної. Десь у листопаді - дощі на Донбасі і вибори в США. (facebook.com/GeneralStaff.ua)

На фронті проти нас зосереджено 530 тисяч російських військ. Ще 250 тис очікуються в серпні. 
 
Це в 4 рази більше, ніж в лютому 2022-го.
 
На ЛБЗ (лінії бойового зіткнення - Ред.) рашистам протистоять 500 тисяч українських бійців. По штату. Некомплект сказати не можу, але він значний. 
 
Про це знають вороги. Знають і всіляко розігрівають проблеми з українською мобілізацією. А одночасно розтягують фронт. 
 
Це ж так очевидно - якщо проти тебе менша кількість військ - розтягуй ЛБЗ і рано чи пізно на тій стороні утвориться слабо захищена ділянка. 
 
Чим має займатися наша влада? 
 
Мобілізацією і фортифікацією. 
 
Чим вона займається? 
 
Підготовкою до «Саміту миру» в Швейцарії
 
Навіщо він, якщо очевидно, що путін з такою армадою не зупиниться, аж поки не обламає роги об оборону ЗСУ. Нас чекають гарячі бої аж до зміни погоди. Кліматичної і політичної. Десь у листопаді - дощі на Донбасі і вибори в США. 
 
Нам відповідають - «Саміт миру» у червні буде таким потужним сигналом підтримки України, що путін дрогне і припинить війну. 
 
А минулорічне голосування Генасамблеї ООН, де 141 країна підтримали нашу територіальну цілісність при 7 проти - не було таким сигналом? 
 
А три саміти миру минулого року в Саудівській Аравії, Данії та на Мальті, коли десятки впливових країн, в тому числі Китай та країни Глобального Півдня, підтвердили неприпустимість агресії Кремля, - цього сигналу теж було недостатньо? 
 
Хтось вірить, що якщо до Саміту додати слово Глобальний і добитися там участі Східного Тімору, Кабо-Верде і Всесвітньої боксерської ради, то путін злякається і виведе війська? 
 
Чи це просто чергове шоу, сцена для нашого найвеличнішого Артиста, який так скучив за аплодисментами? 
 
А питання мобілізації, фортифікації, передачі у війська дронів та РЕБ - хай почекають. 
Не на часі.
 
  • За отруєнням Віктора Ющенка ймовірно стоїть росія - розвідка США

    Цей страшний злочин підірвав здоровʼя Ющенка, перший рік його президентства був пеклом, з постійними лікарнями і десятками операцій. Але він вистояв, зробив все, для усвідомлення суспільством трагедії Голодомору, відстоював проєвропейський вектор розвитку країни >>

  • Українська дилема Трампа

    Суперечлива і драматична інтрига виборів у США завершилася обранням президентом Дональда Трампа . Кампанія ще тривало буде аналізуватися у пошуках відповідей на причини поразки К. Харріс і перемоги Д. Трампа. >>

  • Війна росії з Україною почалася 107 років тому

    Перші кроки як агресор більшовицька Росія зробила не 7-го, а 11 листопада 1917 року. Через три дні після проголошення в Києві незалежної Української Народної Республіки, що сталося 8 листопада. >>

  • Хейтером може стати кожен: не реагуйте і не вступайте в пусті суперечки

    Якщо хтось думає, що хейт – це джерело сили та енергії, то помиляється. Це болото, трясовина, в якій чим більше «дій» – тим більше людина загрузає і тоне, не може дихати, почувається брудною і паралізованою. >>

  • Трамп тріумфує. Історичний камбек

    Раніше переобратися після паузи в один термін вдавалося лише одному президенту США — це був Гровер Клівленд (президент у 1885−1889 та 1893 -1897 роках). >>