Якою буде наша перемога?

15:06, 14.03.2022
Якою буде наша перемога?

Велелюдні патріотичні акції у тимчасово окупованому Херсоні. (Фото: facebook.com/khoda.gov.ua)

Якою буде наша перемога? Як вона виглядатиме? Що буде з Росією і тими виродками, які прийшли на нашу землю зі зброєю? Питаю про це у друзів і знайомих. На жаль, люди здебільшого зупинилися на фразі: "Ми переможемо", а іноді і в цьому сумніваються.

 

Сьогодні ми не маємо права сумніватися. Сумнів у нашому випадку від лукавого. Навіть якщо все навколо у вогні, ми маємо вірити у перемогу. Ми мусимо бути оптимістичними, веселими і гордими за своїх людей і землю. Перемога не буде легка, але вона точно буде.

 

Як я її бачу?

 

Росіяни уже сьогодні в агонії. Тому і стріляють у мирних людей і житлові будинки. Вони не можуть зрозуміти, чому українці такі божевільні і готові загинути за свою землю, ідуть з голими руками під кулі і воюють до останнього патрона. У них такого коду в крові немає. А в нас є! І це нове диво світу.

 

Це диво зламає росіян. У найближчі дні може навіть і сьогодні чи завтра. Вони ще пару днів будуть божеволіти від злості і відчаю, а потім кинуть зброю і будуть тікати. Дехто втече додому і розказуватиме, що всіх бандерівців винищили, тому в Україні уже немає що робити. Дехто розумітиме, що в Росії їх свої ж пристрелять, тому ходитимуть лісами і спустошеними містами, доки до квітня цього року їх не загризуть вовки.

 

Росія зазнає нищівної економічної поразки. Путін доведе весь народ до того, що вони відчують, яким був 33-й рік в Україні. І лише тоді вони масово вийдуть на вулиці, почнуть грабувати магазини, стріляти один в одного, їсти один одного. Тюрм не вистачить, нових солдатів найближчі роки не буде. Росіяни самі зжеруть свого Путіна по шматочках, розідруть його на сувеніри. Правда, для цього треба час. Десь 2-3 місяці.

 

Що чекає Україну? Нам потрібні будуть всі наші друзі зі всього світу. Нам потрібні будуть ваші гроші, сила і вміння організовувати будівництво, відновлювати міста, села, психіку людей. Через 5 років всі міста і містечка стануть затишними, казковими і привабливими для туристів. Україна стане економічним дивом.

 

В Україні створюватимуться міцні сім'ї, в яких будуть однакові цінності, повага і розуміння. Жодного психологічного насильства і чвар. До нас приїжджатимуть іноземці переймати досвід, як жити в гармонії і злагоді, як жити так, щоб все було до ладу.

 

І останнє диво, вся Україна нарешті об'єднається, буде міцною як кулак Кличка, дотепною як Зеленський, відкриватиме бізнес і робитиме це на вищому рівні як Порошенко, досягатиме успіху на міжнародній арені як Оксана Линів чи наші паралімпійці, які зараз здобувають одна за одною золоті медалі, співатиме "Ой, у лузі червона калина" як Андрій Хливнюк, "Ще не вмерла України" як Марія Бурмака і плакатиме від розчулення  під ці пісні як я.

 

Всім цьом. Перемога уже скоро.

 • Садистська росія

  В мені говорить біль. Але ми знали, що росія саме така, садиська та абсолютно скотська, і попереджали про це. >>

 • Чи Америка візьметься всерйоз

  У кожного воїна, громадянина і вищого військово-політичного керівництва держави повинна бути усвідомлена впевненість у обов'язковій перемозі України. І що для такого потрібно ще пройти тернистий шлях війни у єдності, консолідації та непримиримості до війни. >>

 • Терор проти окупантів

  Уявіть собі, що спостерігаєте таку сцену. В кафе заходять двоє чоловіків. Чекають кілька хвилин, поки до них долучається третій. Той підсідає за їхніх столик. Розмова на трьох триває кілька хвилин, поки до стола не підходить ще один, який раптом розстрілює трьох співрозмовників і тікає. >>

 • Право на життя

  Право самим обирати і змінювати владу на демократичних виборах. Помаранчевий Майдан довів, що українці нікому не дозволять фальсифікувати свій голос. Ми не Росія, де ботоксна істота вже 20 років впарює рабам, що вони раби. >>

 • Комплекс меншовартості українців розвіяний

  Вже ніхто у світі не сплутає росію та Україну. Комплекс меншовартості українців розвіяний та відійшов у небуття. Вже не виникає сумнівів щодо державної української мови. Ми зрозуміли і переконалися на власному досвіді – наскільки українці далекі від того північного народу. >>

 • Наше майбутнє без вас!

  Сьогодні Україна в вогні і палає від сходу до заходу, із півдня до півночі. Гинуть наші дітки, жінки, чоловіки і самі достойні солдати і солдатки світу. >>