Обмін: боєць «Азову» повернувся з полону у важкому стані
Після важкої 86-денної оборони Маріуполя та тривалого часу у пекельному російському полоні наш боєць нарешті зможе побачити своїх рідних. >>
Керівники медичних закладів можуть допомогти своїм працівникам краще справлятися, створивши безпечний емоційний простір у робочому середовищі.
Сьогодні на передовій боротьби з COVID-19 знаходяться медичні працівники. Вони працюють у шаленому ритмі, аби допомогти всім, хто потребує лікування. Надмірний стрес, тривожність, депресивні та інші негативні емоційні стани — те, з чим вони можуть стикнутися в майбутньому або вже стикнулися зараз.
Нещодавно було опубліковано одне з перших досліджень стосовно психологічного стану медичних працівників, які працювали з пацієнтами з COVID-19 у Китаї. Під час опитування медики повідомили, що найбільше на їхній емоційний стан впливали наступні чинники:
▪ Емоційне перенапруження та фізичне виснаження під час догляду за великою кількістю пацієнтів та очікування ще більшого напливу.
▪ Переймання через своїх колег, які можуть захворіти чи померти внаслідок COVID-19.
▪ Нестача засобів індивідуального захисту, апаратів штучної вентиляції легень та іншого необхідного обладнання (це проблема наразі характерна для усіх країн).
▪ Страх інфікувати своїх рідних та близьких — особливо тих, хто в групі ризику. Зокрема, у цей час багато медпрацівників ізолюються від своїх родин і не мають можливості бачити своїх рідних.
▪ Занепокоєння з приводу прийняття нових або незнайомих клінічних ролей та збільшення навантаження через догляд за пацієнтами з COVID-19.
▪ Обмежений доступ до психологічної підтримки для боротьби з депресією, тривожністю та надмірним стресом.
Аби допомогти медичним працівникам залишатися в порядку, важливо вже зараз почати піклуватися про їхнє психічне здоров’я.
Після важкої 86-денної оборони Маріуполя та тривалого часу у пекельному російському полоні наш боєць нарешті зможе побачити своїх рідних. >>
Це - 21 мільйон доларів щодня для рф. Або 7,5 мільярдів доларів для агресора в рік. >>
Його рядки влучні як стріла і гострі як лезо, а лірика по-особливому прониклива. >>
Медіапростір просякнутий впевненістю, що у 2025 році війна в Україні завершиться. Це переконання шкодить як фронту, так і тилу. Воно дає примарну ілюзію, заспокоює та розслаблює в ситуації, коли розслабитись означає втратити державу та незалежність. >>
445 живописної краси українських художників + 534 графічні роботи у відмінній якості (друкували у Польщі), з вивіреною науковцями інформацією. >>
Ми не можемо дозволити собі бути слабкими. Інакше у путіна відсутня мотивація припиняти війну, адже жертви та гроші, якими він платить за неї, йому байдужі. >>