Знищено штаб ФСБ на Херсонщині – десятки «двохсотих», фото
У селі Генічеська Гірка на тимчасово окупованій території Херсонської області українські спецпризначенці Центру спецоперацій "А" СБУ вразили штаб ФСБ рф. >>
Тираж "новоспеченої" монети сягає до 50 000 штук у сувенірному пакованні. (Фото: НБУ)
Нову пам'ятну монету "100-річчя дня пам'яті Симона Петлюри", увів в обіг Національний банк України, задля вшанування пам'яті видатного державного, військового та політичного діяча, голови Директорії Української Народної Республіки та головного отамана військ УНР.
Як інформує УМ, про це повідомили в НБУ у Телеграм.
Пам'ятна монета має номінал 2 гривні.
На аверсі на дзеркальному тлі зображено стилізований портрет Симона Петлюри, зліва – елемент нашивки з його френча у вигляді гілки.
На реверсі – художня композиція з елементами символіки УНР. У центрі ‒ тризуб (зображення нарукавного знака зразка 1919 року), по колу – напис "100-річчя дня пам'яті Симона Петлюри" та вінок із грамоти Симона Петлюри з написом УНР.
У Нацбанку додали, що художник – Аліса Іванова, а скульптор – Володимир Атаманчук. Тираж "новоспеченої монети сягає до 50 000 штук у сувенірному пакованні.
.jpg)
Не так давно Нацбанк України увів в обіг дві нові пам'ятні монети: "Розстріляне відродження. Іван Падалка" та "Розстріляне відродження. Майк Йогансен".
Як повідомляла УМ, «Ми сильні. Ми разом»: Нацбанк випустив нові обігові десятигривеники – монети присвячені єдності та неподільності України.
У селі Генічеська Гірка на тимчасово окупованій території Херсонської області українські спецпризначенці Центру спецоперацій "А" СБУ вразили штаб ФСБ рф. >>
До Міжнародного кримінального суду в Гаазі українські правоохоронці передали докази примусового вивезення та незаконного утримання у російських колоніях понад 1800 українських в’язнів із Херсонської та Миколаївської областей. >>
Посилені безпекові заходи у північних областях України проводять СБУ та Сили оборони. почались спільні з РФ ядерні навчання. >>
В Україні традиційно в третій четвер травня відзначають День вишиванки. Українці в різних куточках світу також приєднуються до урочистостей, адже це свято, яке символізує єдність, повагу до традицій та національну ідентичність. >>
День вишиванки у третій четвер травня відзначаємо вже 20 років. >>
Памʼятаймо, що влада (президенти, керівники офісів, міністри, депутати, прес-секретарі тощо…) - категорія змінна, а Нація і Держава - категорія постійна. >>