Росія атакувала 29 ракетами та 480 дронами: у Харкові знищена багатоповерхівка, фото

11:42, 07.03.2026
Росія атакувала 29 ракетами та 480 дронами: у Харкові знищена багатоповерхівка, фото

Наслідки удару росіянами балістикою по багатоповерхівці у Харкові.

Російські варвари в ніч на суботу, 7 березня, завдав комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України, Повітряні сили зафіксували 509 засобів повітряного нападу, з яких 472 визнали збитими та подавленими.

 

Як інформує УМ, про це 7 березня повідомили у Телеграм.

 

Зокрема, РФ запустила по Україні:

 

2 гіперзвукові ракети "Циркон" (0 збиті або подавлені);

13 балістичних ракет Іскандер-М/С-400 (8 збиті або подавлені);

14 крилатих ракет "Калібр" (11 збиті або подавлені);

480 БПЛА (453 збиті або подавлені).

 

Зафіксовано влучання 9 ракет та 26 ударних БпЛА на 22 локаціях, а також падіння уламків БпЛА на п'яти локаціях.

 

У ПС уточнили, що основні напрямки удару – Київ, Харків, Житомирщина, Хмельниччина та Чернівецька область.

 

Варто наголосити, що в ніч на 7 березня російські окупаційні війська вдарили балістикою по багатоповерхівці в Харкові, внаслідок чого семеро людей загинули та ще щонайменше десять отримали поранення.

 

Про це повідомили міський голова Харкова Ігор Терехов та керівник ОВА Олег Синєгубов.

 

"Підтверджено пряме влучання балістикою по багатоповерхівці у Київському районі. Значні руйнування, пожежа, під завалами можуть перебувати люди", - повідомив Терехов о 02:12.

 

Серед загиблих є діти. На місці обстрілу виявили тіло 13-річної дівчинки і хлопчика — його вік невідомий. Ще 10 людей постраждали, чотирьох врятувала ДСНС.

 

 

Тривають пошуково-рятувальні роботи та ліквідація пожежі на площі 300 квадратних метрів. Під завалами ще можуть бути люди.

 

 

О 09:35 мер Ігор Терехов повідомив, що двоє загиблих дітей — це учень другого класу ліцею № 6 і восьмикласниця з ліцею № 16. Разом з ними загинули їхні матері. Мама хлопчика була вчителькою початкових класів.

 

Як повідомляла УМ, «Жнива» повномасштабки: в Україні вибухи скалічили 1 401 людину.