«На щиті»: в Україну з рф повернуто тіла 501 загиблого
Із Росії в Україну 16 липня повернули тіла ще 501 загиблого. Росіяни стверджують, що це тіла українських військових. >>
Пожежа у Темрюкському порту після удару українських дронів.
У ніч на 25 грудня внаслідок удару українських безпілотників по порту Темрюка Краснодарського краю РФ, який знаходиться на Азовському морі, неподалік Керчі, пошкоджено два резервуари з нафтопродуктами.
Як інформує УМ, про це повідомила російська служба Бі-бі-сі та оперштаб Краснодарського краю рф у соцмережах.
Оперативний штаб Краснодарського краю повідомив про атаку у своєму телеграм-каналі, і додав, що площа пожежі становить близько 2 тис. кв. метрів.
Вони додають, що «за попередньою інформацією, постраждалих немає».
Як зазначає медіаресурс, улітку цього року російські ЗМІ повідомляли, що у Темрюкському порту було відкрито термінал для експорту нафти, і що звідти «потоки палива вирушають безпосередньо до країн Чорномор'я та Середземномор'я».
Темрюкський морський порт вже зазнавав ударів українських безпілотників. 12 грудня оперштаб писав, що дрони пошкодили «елементи портової інфраструктури», внаслідок чого почалася пожежа.
Загалом міністерство оборони РФ заявило, що протягом ночі сили ППО збили над різними регіонами 141 БПЛА. За даними військового відомства, найбільше безпілотників – 62 - було збито над Брянською областю. Також дрони збивали на Тульською, Калузькою, Московською, Ростовською, Бєлгородською, Курською, Волгоградською, Воронезькою областями, республікою Адигея, Краснодарським краєм, над тимчасово окупованим Кримом і акваторією Азовського моря.
Нагадаємо, що 22 грудня у Краснодарському краї рф повідомили про пошкодження двох причалів, трубопроводу та двох суден унаслідок атаки дронів напередодні ввечері.
Як повідомляла УМ, на Тульщині БПЛА вгатили по заводу синтетичних полімерів, у Москві – підірвали авто поліцейських-катів.
Із Росії в Україну 16 липня повернули тіла ще 501 загиблого. Росіяни стверджують, що це тіла українських військових. >>
Внаслідок російської атаки балістикою на Київ в ніч на 16 липня загинули двоє людей, ще шестеро постраждали, серед них підліток. >>
росія вперше атакувала АЗС у глибокому тилу - біля Малина на Житомирщині за 130 км від Білорусі. >>
За ніч на 15 липня Сили безпілотних систем Збройних сил України уразили 20 одиниць кораблів з так званого "тіньового флоту" Росії поблизу окупованого Кримського півострова. >>
На місяць росія планує виробляти 120 ракет «Бандероль», щоправда, завод ще не досяг планового показника виробництва. >>
Підрозділи Deep Strike Сил спеціальних операцій у ніч на 14 липня успішно уразили "Газпром нафтохім Салават" – один із найбільших нафтопереробних і нафтохімічних комплексів РФ у Башкортостані. >>