Бранець з 24.02.2022. Історія військового, який пережив 50 днів російського полону на початку «повномасштабки»
У перші години повномасштабного вторгнення військовий Ігор востаннє вийшов на зв’язок із родиною. >>
унаслідок атаки БПЛА пошкоджень зазнав житловий будинок, який розташований приблизно за 450 метрів від підприємства АТ "ВНДІР -Прогресс".
У Чуваській Республіці рф, в м. Чебоксари, вночі проти вівторка, 9 грудня, прогриміла низка вибухів, повідомляється про постраждалих.
Як інформує УМ, про це 9 грудня повідомив Телеграм-канал Astra.
Зазначається, що унаслідок атаки БПЛА пошкоджень зазнав житловий будинок, який розташований приблизно за 450 метрів від підприємства АТ "ВНДІР -Прогресс". Там також розташована Філія ПАО "Россети Волга - Чувашэнерго".
"ВНДІР-Прогресс" виробляє для російської армії антени "Комета", що захищають дрони армії РФ від українських РЕБ. Губернатор повідомив, що є постраждалі унаслідок атаки вночі.
Раніше підприємство атакували ЗСУ у ніч проти 26 листопада. За даними Генштабу ЗСУ, завод "ВНДІР-Прогресс" займається виробництвом супутникових приймачів та антен для систем Glonass, GPS та Galileo модулів типу "Комета", які застосовуються в дронах-камікадзе типу "Шахед", а також в ракетах комплексів "Іскандер-М", "Калібр" та модулях УМПК для авіабомб.
Після атаки 9 червня це підприємство вже припиняло роботу. Потім підприємство зазнало атаки 5 липня 2025 року.
Як повідомляла УМ, вражено Темрюцький морпорт та низку об’єктів росіян на ТОТ.
У перші години повномасштабного вторгнення військовий Ігор востаннє вийшов на зв’язок із родиною. >>
У ніч проти 24 травня українські війська вдарили по нафтоналивному причалу терміналу «Таманьнафтогаз», що у Краснодарському краї росії. >>
Україна пережила чергову пекельну ніч – 24 травня російські варвари завдали масованого комбінованого удару по Україні, застосувавши, за даними Повітряних сил, 90 ракет та 600 дронів різних типів, в тому числі й "Орєшнік". >>
На околиці обласного центру міста Суми в суботу, 23 травня, російський дрон вдарив по траурній колоні, поранені дев’ятеро людей, двоє у важкому стані. >>
У Краснодарському краї рф в Новоросійську внаслідок атаки безпілотників загорівся нафтовий термінал. >>
Військова контррозвідка Служби безпеки затримала у Києві одного із законспірованих агентів фсб, якого ворожа спецслужба 12 років тримала у «режимі очікування». >>