«Глухий кут»: в Еміратах не домовилися щодо територій та ЗАЕС - Зеленський
Під час дводенних переговорів в Абу-Дабі розв'язати територіальне питання та питання ЗАЕС не вдалося. >>
Доповідь міністра оборони України Дениса Шмигаля. (Фото: Фейсбук Володимир Зеленський)
Із міністром оброни Денисом Шмигалем і керівником Головного управління розвідки Кирилом Будановим зустрівся президент Володимир Зеленський і заявив, що настав час змінити план оборони України.
Як інформує УМ, про це 29 листопада повідомив президент у Фейсбуці.
"Доповідь міністра оборони... Кілька ключових елементів. Уже час змінювати базові документи щодо оборони України, зокрема план оборони нашої держави. Хід бойових дій продемонстрував, що саме має стати оновленими пріоритетами", - написав, зокрема, Зеленський.
За словами глави держави, вони домовились, що Шмигаль підготує детальні пропозиції для змін і представить Кабінету міністрів на затвердження.
Він додав, що міністр оборони також доповів щодо відряджень у Миколаївську та Херсонську області і щодо заходів захисту.
"Важливо, що уряд і Міністерство оборони повністю забезпечують необхідне фінансування на закупівлю зокрема дронів для бойових бригад, і вчора профінансували черговий щомісячний транш субвенції для бойових бригад у сумі 4,3 млрд грн. Також для фінансування Лінії дронів були додатково спрямовані 8 млрд грн", – зазначив Зеленський.
Він також додав, що 29 листопада мав нараду з керівником ГУР Кирилом Будановим.
"Кирило доповів щодо безпекової ситуації, щодо політичної ситуації навколо України та щодо наявних зараз перспектив. Визначили деякі акценти, які важливі в процесі перемовин", – підсумував президент.
Як повідомляла УМ, Зеленський звільнив Єрмака й поінформував хто ж вестиме мирні переговори.
Під час дводенних переговорів в Абу-Дабі розв'язати територіальне питання та питання ЗАЕС не вдалося. >>
Російська армія щоденно застосовує від 100 до 200 ударних БпЛА типу Shahed та періодично здійснює масовані ракетно-авіаційні удари. Сили оборони України проводять комплекс контрзаходів для знищення повітряних цілей. >>
Невідомий скоїв замах у Москві на першого заступника начальника ГРУ Генштабу РФ, генерал-лейтенанта Володимира Алєксєєва >>
Черговий обмін полоненими відбувся вперше за 5 місяців: в Україну вдалося повернути 157 бранців Кремля, серед яких військові та цивільні. >>
Масове відключення терміналів супутникового зв’язку Starlink у підрозділах російських окупаційних військ зафіксовано на лінії фронту - це призвело до дезорганізації управління та зупинки штурмових дій на багатьох ділянках. >>
Повістки ухилянтам не відправляють, їхні банківські рахунки не блокують, виконавчі провадження проти них не порушують, і взагалі механізми покарання за ухилення від військової служби в Україні фактично не діють. >>