Путін про управління ЗАЕС із США і «весь Донбас» – росЗМІ
Правитель кремля володимир путін заявив, що американська сторона зацікавлена в організації майнінгу на ЗАЕС і спільне управління об'єктом без участі України. >>
Під усіма цими ударами Україна продовжувала активно захищатися: на полі бою, у небі, у дипломатії.
Упродовж цього тижня російська федерація застосувала проти України понад 50 ракет, майже 1200 ударних дронів і більше ніж 1360 керованих авіаційних бомб.
Як інформує УМ, про це президент Володимир Зеленський повідомив 26 жовтня у Фейсбуці.
"У Києві триває ліквідація наслідків російської атаки. Працюють усі необхідні служби на місцях. Цієї ночі понад 100 дронів випустила Росія проти нас. Пошкоджено звичайні багатоповерхівки в декількох районах міста. На жаль, станом на зараз відомо про трьох загиблих внаслідок атаки. Щирі співчуття рідним. Десятки людей поранено, і серед них є діти", - зазначив глава держави.
Як підкреслив президент, "кожен удар Росії – це спроба завдати якнайбільше шкоди звичайному життю".
"Цього тижня це удари по житлових будинках, по наших людях, по дітях, цивільній інфраструктурі. Це і є найголовніші мішені для росіян. Тисячі ударів різними типами зброї – лише за один тиждень майже 1200 ударних дронів, більш ніж 1360 керованих авіаційних бомб та понад 50 ракет різних типів застосувала Росія проти України", - поінформував Зеленський.
Президент наголосив, що "під усіма цими ударами Україна продовжувала активно захищатися: на полі бою, у небі, у дипломатії".
За його словами, є вагомі результати тиску на Росію – 19-й санкційний пакет Євросоюзу та нові санкції Сполучених Штатів проти російської нафти.
"Ми вдячні партнерам за ці кроки, але важливо не зупинятися", - підкреслив глава держави.
"Розраховуємо на синхронізацію цих санкцій у юрисдикціях "сімки" та інших партнерів. І, безперечно, потрібні додаткові тарифні та санкційні обмеження проти Росії та всіх, хто допомагає їй триматися на плаву. Тиск обов’язково спрацює на мир. Дякую всім, хто допомагає", - зазначив Президент.
Як повідомляла УМ, від початку року росія випустила по Україні близько 770 балістичних ракет та більше ніж 50 гіперзвукових типу "Кинджал".
Правитель кремля володимир путін заявив, що американська сторона зацікавлена в організації майнінгу на ЗАЕС і спільне управління об'єктом без участі України. >>
Учасники хору «Пісні для України» на Різдво виступили для мільйонів глядачів наприкінці щорічного звернення короля Великої Британії Чарльза III. >>
Російські військові у Чернігові на Різдво вдарили по багатоповерхівці, загинула людина, п'ятеро поранених. >>
путін переконував, що Україна "штучна" держава з фрагментованим суспільством та попереджав про "довгострокову конфронтацію" із Заходом у разі прийому України в НАТО. >>
У ніч на 25 грудня внаслідок удару українських безпілотників по порту Темрюка Краснодарського краю РФ, який знаходиться на Азовському морі, неподалік Керчі, пошкоджено два резервуари з нафтопродуктами. >>
Російські війська в ніч на 25 грудня завдали ударів по портовій та промисловій інфраструктурі Одеської області. Одна людина загинула, ще двоє дістали поранення. >>