Підозрюють у зґвалтуванні студенток: в ексдиректора Молодого театру проводять обшуки, фото

12:13, 21.10.2025
Підозрюють у зґвалтуванні студенток: в ексдиректора Молодого театру проводять обшуки, фото

В Андрія Білоуса правоохоронці проводять обшуки.

У ексдиректора Київського академічного Молодого театру Андрія Білоуса, якого раніше звинувачували у сексуальних домаганнях до студенток, правоохоронці проводять обшуки.

 

Як інформує УМ, про це повідомили 21 жовтня джерела у правоохоронних органах.

 

Слідчі дії проводять працівники Національної поліції спільно з прокуратурою.

 

За даними джерел, обшуки проводять у справі щодо зґвалтування та сексуального насильства щодо студенток, зокрема неповнолітніх.

 

У вівторок 21 жовтня правоохоронці проводять обшуки у колишнього директора Молодого театру Андрія Білоуса, якого звинувачували в сексуальних домаганнях.

 

Раніше театрального режисера та викладача Андрія Білоуса в анонімному відео звинуватили у домаганнях до студенток.

 

 

На відео на Youtube-каналі "Ґвалтівник Білоуса" (@Содом_і_Гоморра_КНУТКіТ) неназвана дівчина з прихованим обличчям заявила, що стала жертвою домагань театрального режисера.

 

Авторка відео стверджувала, що Білоус надсилав їй фотографії інтимних місць інших студенток та просив її надіслати такі самі. Крім того, розпитував її, чи не бажає вона сексу з одногрупницями, та запрошував її "на чай".

 

Згодом у виші заявили, що жодних офіційних заяв на адресу університету не надходило.

 

24 січня КНУТКіТ імені Карпенка-Карого відреагував на звинувачення, що зʼявилися проти викладача Андрія Білоуса у домаганнях до студенток, звернувшись із заявою до поліції.

 

Згодом дівчина все ж розкрила своє ім’я та розповіла, що опублікувала відео зі свідченням проти Білоуса за підтримки свого чоловіка.

 

Пізніше Білоуса відсторонили від освітнього процесу. Проте потім він повернувся на свою посаду після місячного відсторонення.

 

14 травня 2025 року Білоус залишив посаду директора – художнього керівника Київського академічного Молодого театру.

 

 

На обшук відреагував Дмитро Корчинський, який на своїй сторінці у Фейсбуці написав:

 

«Зараз проводять обшук у одного з найкращих театральних режисерів України Білоуса. Перед тим тривала довга кампанія наклепів і дискредитації.

 

Але до обшуків вдалися після того, як він почав репетиції вистави «Віденська кава» за моєю пʼєсою.

 

Можливо, поліція шукає текст з режисерськими нотатками. Попри тиск зловмисників, премʼєра відбудеться вчасно!

 

А до того, на знак солідарності з режисером, ви можете відвідати інші вистави у КУЛЬТ театрі (посилання на квитки - в коментарях).

 

Це вистави поставлені не ним, але вони йому подобаються».

 

Як повідомляла УМ, Секс-скандал у «Молодому»: актори театру зі сцени розповіли про домагання керівника Білоуса.