Стартує прокат екшну про автоперегони «На драйві», знятого в Харкові
У Києві, в палаці «Україна», відбувся допрем’єрний показ українського фільму про автоперегони «На драйві» режисера Артема Литвиненко. >>
Внаслідок атаки рф по м. Лозова постраждало пʼятеро людей. (Фото: Телеграм прокуратура України)
Російські окупанти ввечері у суботу, 18 жовтня, завдали удар КАБом по Лозовій, що на Харківщині. Це перший випадок, коли рф вдарила авіабомбою по цьому місту.
Як інформує УМ, про це 18 жовтня повідомили у Telegram Харківської обласної прокуратури.
Правоохоронці поінформували, що удар стався близько 17:40. Ворог атакував приватний житловий сектор, внаслідок чого були пошкоджені будинки та господарчі споруди.
За даними прокуратори, через обстріл постраждали п'ятеро людей, хоча в два раніше казали про шістьох постраждалих
"Чоловік отримав поранення й травми, 80‑річна мешканка дістала гостру стресову реакцію. Наразі постраждалим надається необхідна медична допомога", - йдеться у повідомленні.
Також у дописі сказано, що передньо, ворог вдарив по місту КАБом, яку ворог випустив з тимчасово окупованої території України.

"Триває встановлення її модифікації та дальності польоту. Це перший випадок застосування керованої авіабомби по м. Лозова. Додаткові деталі будуть повідомлені після завершення всіх слідчих та експертних дій", - сказано у публікації.
Пізніше у прокуратурі уточнили, що це була реактивна авіабомба.
"По місту Лозова було завдано удару керованою авіаційною бомбою нової модифікації - УМПБ-5Р (реактивного типу), яка подолала відстань орієнтовно 130 км", - уточнили правоохоронці.
Також там поінформували, що наразі розпочато досудове розслідування за фактом вчинення воєнного злочину.
Нагадаємо, вчора голова Миколаївської ОВА Віталій Кім розповів, що у четвер, 16 жовтня, росіяни вперше за час війни запустили по Миколаєву два КАБи, які прилетіли по околиці міста.
"Це вперше в принципі до Миколаєва долетіли. Тип там встановлюється. Але це вперше з початку війни, коли околиці міста були атаковані КАБами", - поінформував він.
Як повідомляла УМ, Куп’янськ «рівняють» з землею: 31 російський КАБ вгатив по житлових будинках, адмінбудівлям, майже знищений центр.
У Києві, в палаці «Україна», відбувся допрем’єрний показ українського фільму про автоперегони «На драйві» режисера Артема Литвиненко. >>
Днями російське міноборони з гордістю відзвітувало про збиття над московією у березні 7347 українських безпілотників. >>
На Харківщині російська армія 7 квітня зруйнувала історичну садибу Донців-Захаржевських та вдарила по рейсовому автобусу на Дніпропетровщині. «Бабель» зібрав головне про наслідки ударів. >>
Російські варвари в Нікополі, що на Дніпропетровщині, вдарили зранку 7 квітня по автобусу: троє загиблих, ще 12 поранені. >>
У ніч на 6 квітня під час атаки на Новоросійськ українські дрони завдали ударів по фрегату "Адмірал Макаров", який є носієм крилатих ракет "Калібр". >>
Російські війська в ніч на 6 квітня масовано атакували Одесу ударними безпілотниками, внаслідок чого троє людей загинули та 10 дістали поранення. >>