Злочин рашистів проти культурного надбання: на Херсонщині знищено дерев’яну козацьку церкву
У Херсонській області в Бериславі росіяни знищили Свято-Введенську церкву – пам'ятку архітектури XVIII століття. Вона згоріла після атаки безпілотником. >>
У ніч на 28 вересня Україна пережила масовану російських варварів.
У ніч на неділю, 28 вересня, основними напрямками російського удару були Київ та область, Запоріжжя, Хмельниччина, Сумщина, Одещина. Москва заслуговує лише на найжорсткіший тиск світу у відповідь на атаки по Україні.
Як інформує УМ, про це у неділю, 28 вересня, повідомив президент Володимир Зеленський у Телеграм.
"Понад 12 годин тривала масована російська атака на Україну. Звірячі удари, свідомий та цілеспрямований терор проти звичайних міст – майже 500 ударних безпілотників та понад 40 ракет, зокрема "кинджали". Вранці знову в нашому небі російсько-іранські "шахеди"", - йдеться у дописі.
Унаслідок обстрілу у столиці пошкоджена будівля Інституту кардіології. Станом на зараз відомо про чотирьох загиблих у Києві, серед яких 12-річна дівчинка. Загалом в Україні відомо про щонайменше 40 поранених людей, серед яких є й діти.
Під обстрілом були підприємство з виробництва хліба, завод автомобільної гуми, приватні й багатоквартирні будинки та об’єкти цивільної інфраструктури. Всі необхідні служби працюють на місцях.

"Ця підла атака відбулася фактично як завершення тижня Генасамблеї ООН, і саме так Росія заявляє про свою реальну позицію. Москва хоче далі воювати та вбивати й заслуговує лише на найжорсткіший тиск світу. Кремлю вигідно продовжувати цю війну й терор, доки є кошти від енергетики та діє тіньовий флот. Ми будемо й надалі завдавати ударів у відповідь, щоб позбавляти Росію цих можливостей заробляти та примусити до дипломатії. Кожен, хто хоче миру, має підтримати зусилля Президента Трампа і припинити будь-який російський імпорт. Час для рішучих дій давно настав, і ми розраховуємо на міцну реакцію США, Європи, "сімки", "двадцятки"", - додав Зеленський.

Додамо, що горів хлібзавод у Фастівському районі, постраждали працівники.

Була пожежа у багатоповерхівці у Білій Церкві. У Києві 5 людей госпіталізували, є руйнування житлової інфраструктури.
Станом на 8.30 28 вересня 2025 року внаслідок масованої атаки РФ на Київ підтверджено 10 поранених. За оновленими даними, відомо про 4 загиблих.

У ніч проти неділі, 28 вересня, внаслідок ворожої атаки зазнали пошкоджень оселі та обʼєкти інфраструктури у Дніпровському та Шевченківському районах Запоріжжя.

Як повідомляла УМ, Пекельна ніч у Києві: масована ракетно-дронова атака призвела до значних руйнувань та пожеж.
У Херсонській області в Бериславі росіяни знищили Свято-Введенську церкву – пам'ятку архітектури XVIII століття. Вона згоріла після атаки безпілотником. >>
Унаслідок російського удару по заправному комплексу на Дніпропетровщині вдень 3 серпня, , загинули три людини, серед яких 8-річна дитина, та ще шестеро дістали поранення. >>
Своїм указом Президент Володимир Зеленський призначив 3 серпня Ігоря Клименка, який кілька років виконував обов'язки міністра внутрішніх справ, секретарем Ради національної безпеки та оборони України. >>
Після атаки безпілотників у російському Бєлгороді загорівся місцевий університет. >>
Запоріжжя російська армія 2 серпня двічі атакувала з допомогою керованих авіабомб, внаслідок атаки загинула жінка. >>
Деякі регіони росії в ніч на 2 серпня опинились під атакою. У Саратові під удар потрапив місцевий НПЗ, а в Енгельсі – аеродром. >>