Плюс 402: «УкрАрмоТех» передала ЗСУ броньовані машини власного виробництва
Протягом грудня 2025 року українська компанія "УкрАрмоТех" поставила українським оборонцям 402 броньованих авто власного виробництва. >>
Україна пропонує всім своїм надійним партнерам наші розробки.
Перші пропозиції для партнерів щодо експорту сучасної зброї свого виробництва Україна вже має.
Як інформує УМ, про це Президент Володимир Зеленський повідомив 21 вересня у вечірньому зверненні.
«Це буде контрольований експорт нашої зброї, зокрема морських дронів. Безпека морських шляхів – це невід’ємна складова загальної безпеки, і від багатьох націй це залежить. Україна пропонує всім своїм надійним партнерам наші розробки, які допомогли нам самим у Чорному морі. Розраховуємо на сильні контракти», – зазначив президент.
Він заявив також про підготовку нових довгострокових кроків для фінансової стійкості України, передусім таких, що стосуються російських активів.
Глава держави наголосив: треба, щоб активи РФ більше працювали на захист від її агресії та на відновлення України.
«Будемо й щодо цього говорити з партнерами», – поінформував він.
Зеленський висловив вдячність Сполученим Штатам Америки та всім партнерам за роботу нової програми PURL, яка дає можливість державам-членам НАТО купувати для України американську зброю.
«Це ракети для «петріотів», для «хаймарсів», інша зброя – усе дуже ефективне. У жовтні розраховуємо ще додатково наповнити цю програму», – зауважив Зеленський.
Додамо, що в межах тижня високого рівня Генеральної Асамблеї ООН заплановані майже 20 зустрічей української делегації з лідерами різних країн світу. Також планується зустріч із президентом США Дональдом Трампом.
Як повідомляла УМ, Зеленський анонсував створення окремих штурмових військ та обмін ще тисячі полонених.
Протягом грудня 2025 року українська компанія "УкрАрмоТех" поставила українським оборонцям 402 броньованих авто власного виробництва. >>
Правоохоронці припинили діяльність організованої групи, яка налагодила міжрегіональний нелегальний ринок озброєння. >>
Із яскравої перемоги на змаганнях в новозеландському Окленді розпочала новий рік прима вітчизняного тенісу Еліна Світоліна. Перегравши у фіналі китаянку Ван Сіньюй (57-а ракетка світу) - 6:3, 7:6, найтитулованіша тенісистка України виграла свій 19-й у кар’єрі турнір WTA. >>
На підготовку своїх військ до розгортання в Україні в разі згоди російського диктатора путіна на припинення вогню, Велика Британія витратить 200 млн фунтів стерлінгів. >>
Служба безпеки України показала уламки балістичної ракети середньої дальності "Орєшнік", якою російські окупанти атакували Львівщину. >>
Нардепу Нестору Шуфричу київський апеляційний суд дозволив вийти з-під варти під заставу. >>