На Одещині реактивні «Шахеди» вгатили по портовій інфраструктурі та пасажирському потягу, є загиблі
В Одеській області у четвер, 13 серпня, реактивний "Шахед" атакувава пасажирський потяг, внаслідок чого загинули машиніст і помічник локомотива. >>
Наслідки масованого комбінованого удару рашистами по столиці вночі 28 серпня.
На місці російського удару 28 серпня по житловому будинку у Дарницькому районі Києва завершилися рятувальні роботи - триває розбір зруйнованих конструкцій; залишається невідомою доля 8 людей.
Як інформує УМ, про це 29 серпня повідомили президент Володимир Зеленський і глава МВС Ігор Клименко в Telegram.
"На місці російського удару по житловому будинку в Києві у Дарницькому районі завершилися рятувальні роботи. Триває розбір зруйнованих конструкцій. Станом на цей час відомо про 22 загиблих тільки в одному цьому місці влучання, серед них 4 дитини. Найменшій дівчинці не виповнилось і 3 років", - зазначив президент.
Він також нагадав, що загалом російський удар по столиці 28 серпня забрав життя 23 людей. Ще 53 мешканці дістали поранення.
"Досі залишається невідомою доля 8 людей", – зазначив Зеленський.
За словами глави МВС Ігоря Клименка, аварійно-пошукові роботи в Києві тривали безперервно понад 30 годин.

"Рятувальники розібрали основні масиви конструкцій зруйнованого будинку, аби переконатися, що під завалами більше немає людей. Тривають аварійно-відновлювальні роботи, аби жителі вцілілих квартир могли якнайшвидше забрати речі", – зазначив міністр.
За його словами, на місцях ударів у столиці працювали тисячі працівників органів і підрозділів МВС, які змінювались кожні кілька годин, також залучали сотні одиниць техніки, роботів, авіацію.
"Працівники ДСНС визволили з-під завалів 17 людей, серед яких 4 дитини. Усього кількість постраждалих сягає понад 50 людей. Усім надається допомога, зокрема у відновленні документів та фіксації пошкодженого майна – вже прийнято більше 1100 заяв", – підсумував Клименко.
Зеленський наголосив, що Росія повинна відповідати за цей удар, як і за всі інші удари по Україні.
"Коли замість дипломатії Росія обирає балістику, продовжує модернізувати "Шахеди" для вбивств та розвиває взаємодію з такими суб’єктами, як Північна Корея, це означає, що світ повинен реагувати відповідно. Потрібні сильні санкції, сильний тиск, сильні кроки, щоб вбивці не відчували безкарності. Росія розуміє тільки силу, і прояви сили зараз потрібні", – заявив президент.
Він наголосив, що Сполучені Штати, Європа, країни "двадцятки" таку силу мають.
Згодом стало відомо, що загинуло - 25 чоловік, серед них 4 - діти.
Додамо, що сьогодні оголошено в Києві День жалоби по загиблим.
Як повідомляла УМ, Пошкоджено місію Євросоюзу в Києві - посол ЄС відреагувала на російський удар.
В Одеській області у четвер, 13 серпня, реактивний "Шахед" атакувава пасажирський потяг, внаслідок чого загинули машиніст і помічник локомотива. >>
Про масовану атаку безпілотників на Краснодарський край рф заявила російська влада: Telegram-канали повідомляють, що вирують пожежі в порту, на нафтовому терміналі та у військовій гавані в Новоросійську. >>
«Україна стоїть! Україна бореться! Україна молиться!» — мистецький проєкт з такою назвою відбудеться цього тижня у Софії Київській у межах чотириденного уже дев’ятого міжнародного фестивалю високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage. >>
Через нічну аткаку металургійний омбінат «Запоріжсталь» повністю зупинив роботу. Росіяни вдарили по працівниках заводу, які йшли в укриття, — семеро загинули. >>
Сучасною історією про повернення України на карту європейської оперної традиції у ретроспективі кількох століть стає опера «Креонт» уродженця Глухова, сина козацького сотника — Дмитра Бортнянського. >>
У ніч проти 10 серпня українські військові вдарили по нафтопереробному заводу в Орську Оренбурзької області росії. >>