Війна по-новому. На фронті працю українських військових частково заміняють роботи
Останнім часом у російської пропаганди з’явився новий тренд. >>
«Сімферо́поль» — розвідувальний корабель Військово-Морських Сил України. (Фото: Вікіпедія)
Внаслідок російського удару по кораблю Військово-морських сил ЗСУ у четвер, 28 серпня, два члени екіпажу загинули та кілька вважаються зниклими безвісти.
Як інформує УМ, про це повідомив в ефірі марафону новин вранці 29 серпня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук.
"На жаль, ми маємо вже другого загиблого. Тривають пошуково-рятувальні роботи. Звісно, ми обов'язково знайдемо всіх наших зниклих, їх кілька. Так само кілька військовослужбовців зазнали поранення, але більшість екіпажу переважно перебуває ще з учорашнього дня у безпеці", - зазначив Плетенчук.
Він також не підтвердив і не спростував повідомлення ворожих ЗМІ про нібито затоплення корабля, зазначивши, що наразі головний пріоритет – порятунок життя.
"Поки не можу підтвердити цю інформацію. Зараз тривають дії, пов’язані з порятунком життя, тому подробиць більше ніяких ми надати не можемо", – сказав Плетенчук.
Додамо, що про російський удар по українському кораблю стало відомо вдень 28 серпня, а за даними видання "Думська", інцидент стався після опівночі.
Середній розвідувальний корабель "Сімферополь" пребував на річці Дунай, коли його вразив російський безекіпажний морський катер. Внаслідок вибуху утворилася пробоїна, і судно перекинулося на борт. Частина членів команди вважається зниклими безвісти".
Як повідомляла УМ, в Азовському морі уражено носія «Калібрів».
Останнім часом у російської пропаганди з’явився новий тренд. >>
У Харківській області росіяни скинули шість керованих авіабомб на греблю – це критична інфраструктура, розташована на одному з найбільших водосховищ регіону. >>
На Одещині, зазнали пошкоджень внаслідок російського удару уночі 14 квітня цивільне судно під прапором Панами та портова інфраструктура міста Ізмаїл. >>
У Вологодській області українські дрони 13 квітня атакували хімічний завод «Череповець-Азот», який забезпечує близько 6% виробництва аміаку в росії. >>
Росіяни вгатили керованим дроном по мобільній вогневій групі, яка в цей момент сама збивала шахед, унаслідок чого загинув екіпаж. >>
Росіяни вбили FPV-дронами у Часовому Яру трьох поранених своїх же військових, які були захоплені в полон Силами оборони й перевдягнені в нейтральну форму одягу. >>