1418-й день великої війни: країна-агресор подавиться
Недільного дня 11 січня Україна прожила 1418-ту добу сучасної повномасштабної російсько-української війни. >>
У День Державного Прапора України Зелений Гай залишається під синьо-жовтим стягом.
На Донеччині бійці 37 окремої бригади морської піхоти спільно з 214 окремим штурмовим батальйоном OPFOR зупинили просування ворога та відновили контроль над населеним пунктом Зелений Гай.
Як інформує УМ, про це 23 серпня повідомило оперативно-стратегічне угруповання військ "Дніпро" у Telegram.
Повідомляється, що станом на 23 серпня ворог продовжує активні спроби повернути цей населений пункт під свій контроль та окупувати решту населених пунктів Донецької області на цьому напрямку.
"Але наші воїни стоять непохитно, і у День державного прапора України Зелений Гай залишається під синьо-жовтим стягом", – заявили в ОСУВ "Дніпро".
(Додамо, що 21 серпня українські війська повернули під свій контроль більшу частину села Товсте (раніше Толстой) Донецької області).
Також 23 серпня військові батальйону безпілотних систем "Rugby Team" 129 ОВМБр підняли синьо-жовті прапори на етнічних українських землях у селах Горналь і Гуєво в Курській області РФ.
Про це в суботу повідомив батальйон безпілотних систем "Rugby Team" 129 ОВМБр у Фейсбуці.
"До Дня державного прапора України оператори батальйону безпілотних систем "Rugby Team" 129 окремої важкої механізованої бригади підняли синьо-жовті прапори на етнічних землях, що належать до української Слобожанщини.
Нині вони майорять над Горналью та Гуєво — як знак незламності, як нагадування ворогу: Україна завжди пам’ятає та повертає своє", - сказано в повідомлені.
Як повідомляла УМ, Беруть «у кільце»: ЗСУ відбили наступ поблизу Добропілля й перейшли у контратаку.
Недільного дня 11 січня Україна прожила 1418-ту добу сучасної повномасштабної російсько-української війни. >>
Контроль над будівлею міської ради Куп'янська в Харківській області встановили бійці 2-го корпусу Національної гвардії України "Хартія" та завершують зачистку міста. >>
Протягом грудня 2025 року українська компанія "УкрАрмоТех" поставила українським оборонцям 402 броньованих авто власного виробництва. >>
Країни Європейського Союзу повинні розглянути можливість створення спільних збройних сил, які в перспективі могли б замінити американські війська в Європі, вважає єврокомісар з оборони Андрюс Кубілюс. >>
Три бурових установки корпорації "Лукойл" в акваторії Каспійського моря уразили Підрозділи Сил оборони. >>
Партизани "АТЕШ" заявили, що провели успішну диверсію в Московській області рф, завдавши удару по елементу системи протиповітряної оборони 5 дивізії ППО у складі зенітних ракетних військ ВКС рф >>